Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Handpresso

Uykusuz gecelerin ve uzun çalışma saatlerinin dostu, uykunun düşmanı, dost meclislerindeki koyu muhabbetin vazgeçilmezidir, Kahve. Ülkemiz ve dünya çapında bir Kahve kültürü var ve bu Kahve kültürü uzun yıllara dayanmakta. Geçmişten günümüze değişmeyen değerlerden biridir Kahve çekirdeği. Kahve çekirdeğinin serüvenine en büyük katkıyı şüphesiz ki Kahve demleme teknikleri de yardımcı oldu diyebiliriz. Son yıllarda cafe kültürünün artması ve faydaları sebebi ile sık tercih edilen Kahve türlerinden biri de filtre Kahveler. Filtre Kahveler, filtre kağıtları sebebi yağ oranının azaltılmasından kaynaklı ve yumuşak içimi sebebi ile sık tercih edilen Kahve çeşitlerinden biri. Ülkemizde yeni yeni patlat veren bir içecek türü olsa da filtre Kahveler dünya kültüründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Handpress  hemen hemen her Kahve tiryakisinin evinde olmasını isteyeceği türden bir Kahve demleme ekipmanı.

Handpresso ile pratik Kahveler

Kahvenin öyküsünün zamanla değişime uğradığı olmuştur, tabii ki. Ülkemize baktığımızda bunu net olarak görebiliyoruz. Bir cafeye gittiğinizde önünüze koyulan menüden anlayabilirsiniz. Türk Kahvesinin envai çeşidi görürken, aynı zamanda yeni yeni oluşmakta olan filtre Kahve kültürünü gözlemleyebilirsiniz. Bu kültürün hali hazırda büyük bir kitleye hitap ettiğini tahmin edersiniz. Bu yüzden birçok Kahve ekipmanı ve makinesi piyasaya çıkmış durumda. Çünkü insanlar sadece cafeye gittiklerinde değil, uzun çalışma saatlerinde de yanlarında istiyorlar Kahveyi. Kahve severlerin, severek tercih ettikleri bir marka mevcut. Hatta bu marka yapmış olduğu Kahve ekipmanları ile piyasaya damga vurduğunu biliniyor. Bi marka Kahve ekipmanı denilince ilk akla gelen markalarda biri olan Handpresso.

Kahve severleri muhteşem pratik yönü ve taşınabilir oluşu ile adeta kalplerinden vurmuş bir marka Handpresso. Bir Kahve makinesinin taşınabilir nitelikte olması tabi ki hayal edilemeyecek türden bir durum. Fakat Handpresso markasının bu başarısı esasında isminde gizli. Handpresso kelimesinin anlamını analiz ettiğimizde, Hand kelimesi İngilizce de el anlamına gelmekte ve Press kelimesi birçok Kahve makinesinde görmüş olduğumuz gibi baskılamak ve presslemek anlamına gelmektedir. Taşınabilir oluşunun anlamı esasında Handpresso kelimesinde gizli.

Zaman, mekan ayırt etmeksizin esperssonuz Handpresso ile hazır.

Handpressonun üretmiş olduğu taşınabilir espresso makinesi Kahve severlerin adeta rüyalarını süsleyen bir makine olduğunu söyleyebiliriz. Taşınabilir olması sebebi ile dikkat çeken ürün aynı zamanda şık bir tasarıma sahip. Ürünün yapısında olan pompa sayesinde yaratılan basınç ile mükemmel Kahveler yapabilirsiniz. Ayrıca Handpresso markasına ait olan tamper, Handpresso taşıma kılıfı, intense başlık ve thermo-flask ısı göstergeli başlık diğer tercih edilen ürünlerinden. Bu ekipmanları edinerek evinizde barista elinden çıkmışçasına Kahve hazırlayabilirsiniz veya vaktim kısıtlı diyorsanız taşınabilir espresso makinesi tam size uygun pratiklikte bir ürün. Acelem var fakat Kahve içmem gerekiyor diyen Kahve tiryakilerinden misiniz, evinizde Handpresso da yaptığınız Kahvenizi çantanıza atıp ister yolda, ister iş yerinde veya başka her hangi bir yerde Kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Kahve tiryakisi iseniz bu zamansız Kahve makinesi sizin tüm tüm isteklerini karşılayacaktır. Öte yandan Kahve demleme metotlarında bir diğer önemli noktada da, Kahvenin taze ve ince ince öğütülmüş olmasıdır. Bilindiği bu kural esasında her Kahve için geçerlidir. Kahveniz ne kadar taze ve ince öğütülmüş olursa Kahvenizin tadı o denli güzel olacaktır. Taze olmayan bir Kahve ile yaptığınız filtre Kahve uzun ve meşakkatli bir hazırlama süresine sahip olsa da istediğiniz tadı ne yazık ki o fincandan alamayabilirsiniz. Bu sebeple Handpresso Kahve makinesini kullanırken Kahvenizin taze olmasına özen göstermelisiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.