Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kosova’dan Gelen İtalyan Tarzında Alman Kalitesinde Bir Lezzet: Devolli Kahve

Grande Millenium

Türkiye’de yeni sayılan bir kahve olan Grande Millenium, Kosovalı bir firma olan Devolli Corporation’ın muhteşem kahve lezzetlerinden biridir. Bir karışımdan oluşan Grande Millenium içerisinde, %60 oranında Brezilya'nın Sao Paulo bölgesinden toplanan Arabica çekirdekleri, %40 oranında da Hindistan ve Afrika’dan toplanan Robusta çekirdekleri bulunmaktadır. Muhteşem bir espresso harmanı olan bu kahve, üç kıtadan çekirdeklerin hasat edilmesi ile ortaya çıkarılan nadir kahve türlerinden biridir. Sadece Robusta çekirdeklerinden oluşan espresso kahveleri biraz acı olduğundan ve Türk insanının damak tadına pek hitap etmediğinden, Arabica çekirdekleri ile harmanlanarak Türk kahve pazarına sunulan Grande Millenium, Türk insanı tarafından da oldukça beğenilmektedir. Kavrulma derecesinde de muhteşem bir denge bulunan kahvenin yoğun bir tadı ve harika bir kokusu bulunmaktadır.

Prince Premimum

Prince Premimum, lezzetli espresso kahvesinin lezzetini doyasıya çıkarmanız için üretilen muhteşem bir kahvedir. Devolli Kahve, en iyi espresso lezzetini elde edebilmek için çok sayıda test ve araştırma & geliştirme faaliyetleri yürütmüştür. İçen herkesin damak zevkine en iyi şekilde hitap etmesi amacıyla çıkılan bu zorlu fakat tutkulu yolculuk sonunda, espresso karışımı ve lezzetini en kaliteli şekilde ortaya çıkarılmıştır. Mükemmel ve oldukça dikkat çekici ambalaj tasarımı, kalitesi ve uygun fiyatları ile gerçek espresso severlerin kalbine girmeyi başarabilen Prince Premimum, her geçen zaman daha fazla insan tarafından tüketilmeye devam etmektedir. Yüksek kapasite ve adetler ile üretilen bu kahve sadece Kosova kahve pazarına değil, Arnavutluk, Karadağ ve Makedonya’ya ya satılmaktadır.

Prince Premimum kahve, özenle pişirilmekte, sonra soğutulmakta ve en sonda vakum altında paketlenerek hazırlanmaktadır. Bu durumda uzun süre tazeliğini muhafaza eden kahve, lezzetinden de bir şey kaybetmeden oldukça uzun süre dayanabilmektedir. Kosova’nın her kafe ve restoranında mutlaka görülebilen Prince Premimum, ülkede espresso kültürünün sürdürülmesinde aktif olarak yer aldığına inanılmaktadır. Devolli kahve ve bu kahveye olan güven ve insanların sadece markaya değil kahveye olan sevgisi ve tutkusunun artması da Devolli’nin ürettiği kahvelerin ne kadar kalitesi olduğunu göstermektedir. Espresso denilince akla ilk olarak İtalyan kahveleri gelse de önümüzdeki yıllarda bu algının değişebileceği ve Kosova’nın da espresso kahve konusunda öncü bir kültür olabileceği düşünülmektedir.

Dolce Aroma

Dolce Aroma, gerçek İtalyan espressonun tam ve kaliteli lezzetinin tadını çıkarmanızı sağlayan bir karışımdır. Dolce Aroma, kapsamlı testlere tabii tutulmuş ve araştırma ve geliştirmeye dayalı doğru tarif ve karışımlar bulunmaya çalışılmıştır. Bu muhteşem espresso kahvesi, tüketicilerin zevkine uygun olarak en iyi ve en kaliteli kahve çekirdeklerinden üretmiştir.

Üstün ambalaj tasarımı, kaliteli karışımı ve uygun fiyatı ile Dolce Aroma, gerçek kahve aşıkları ve espresso kahvesinin tadını bilenlerin bir numaralı tercihlerindendir.

Grande Aroma

Grande Aroma, Devolli’nin özenle seçtiği kahve çekirdeklerinden ortaya muhteşem bir kahve aroması ve hoş bir lezzet çıkardığı bir kahvedir. Birinci sınıf kalitedeki kahve çekirdeklerinin öğütülmesi ile hazırlanan Grande Aroma, harika bir kahve deneyimi sunmaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere, bu kahvenin en büyük özelliği eşi benzeri bulunmayan bir aromaya sahip olması ve içenlerin damağında uzun soluklu bir tat bırakmasıdır.

Prince Türk Kahvesi

Devolli Prince Türk kahvesi, her biri özel olarak seçilmiş kahve çekirdeklerinin, özgün bir tat ortaya koyma amacıyla özel tariflerle hazırlanarak, geleneksel kahve lezzetini deneyimlemek isteyenler için tasarlanmıştır. Kosova’da en beğenilen kahvelerinden biri olan bu muhteşem ve eşsiz lezzet, sadece bu ülkede değil zamanla birçok ülkede satılmaya başlanmıştır. Bir fincan Türk kahvesinin dostluk, sevgi, tat ve gelenek olduğu bilincine olan Devolli, her kahve çekirdeğini büyük bir arzu ve tutkuyla işlemektedir.

Devolli Kahve, Kosova’da diğer kahve ürünlerinden daha az fazla sevilen ve tercih edilen Prince kahvesinin üreticisi olmaktan büyük gurur duymaktadır. Eşsiz krema tabakası, Prince Türk kahvesinin tadı damakta kalan muazzam bir lezzet olmasını ve kalıcı bir kahve keyfi haline gelmesini sağlamaktadır.

Devolli Prince Türk kahvesinin bu kadar sevilmesinin ve bilinen, tanınan, saygı duyulan bir kahve markası haline gelmesinin arkasında kuşkusuz uzun bir süreç, deneyim, bilgi ve tabii ki en önemlisi kahveye duyulan tutku yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanından özenle seçilen kahve çekirdeklerinin kavrulması, harmanlanması, paketlenmesi; sonrasında koku, lezzet ve tazelik içeren ambalajlar ile paketlenmesi kesinlikle her adımında teknik bilgilerin yanında tutku ve özveri gerektirmektedir. Devollidevolli, ürettiği kahvenin en iyi Türk kahvesi olduğuna inanarak işini büyük bir aşk ile yapmaktadır.

 

Gold Espresso

Espresso Gold, kahve kavurma işlemi sırasında İtalyan mutfağından gelen tarzların kullanıldığı mükemmel bir karışımdır. Devolli’nin kahve endüstrisinde kullandığı teknik ve uzmanlığı sonucunda ortaya tatlı, aromatik ve oldukça lezzetli bir kahveden başka bir şey çıkması zaten düşünülemezdi. Gold Espresso, kahve konusunda daha farklı damak zevki olanlarında lezzetli bir kahve içmesini sağlamak amacıyla sadece espresso değil, aynı zamanda cappuccino veya macchiato olarak da hazırlanıp içilebilmektedir. Kokusu ve muhteşem lezzeti ile içildikten sonra dahi tadı damakta kalan bir kahve olan Gold Espresso, şık ambalaj tasarımı ve insanlarda kahveye karşı uyandırdığı aşk ile de Devolli’nin giderek daha fazla bilinen bir kahve marka olmasını sağlamaktadır.

Pascal

Pascal, birbirinden lezzetli kahve seçenekleri bulunan Devolli Corporation ailesinin yeni bir markasıdır. Bu markayı satın alan Devolli Kahve, Kosova ve Makedonya’ya bu kaliteli kahvelerden sunmaktadır. Pascal, üç farklı kahve paketiyle piyasaya çıkmıştır. Bunlardan biri 100 gr biri 250 gr ve diğeri de 500 gr’lık paketlerdir. En iyi kahve çekirdeklerin çiftlikten kahve fincanına kadar ustalıkla ve tutkuyla işlenerek hazırlandığı Pascal, bir kahveden beklenen her şeyi sunmaktadır. Bu kahve, şirketin uzun zamandır içerisinde bulunduğu kahve sektöründeki değerini ve kalitesini pekiştiren bir lezzet olmaktadır.

Grande Aroma

Grande Aroma, Devolli’nin özenle seçtiği kahve çekirdeklerinden ortaya muhteşem bir kahve aroması ve hoş bir lezzet çıkardığı bir kahvedir. Birinci sınıf kalitedeki kahve çekirdeklerinin öğütülmesi ile hazırlanan Grande Aroma, harika bir kahve deneyimi sunmaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere, bu kahvenin en büyük özelliği eşi benzeri bulunmayan bir aromaya sahip olması ve içenlerin damağında uzun soluklu bir tat bırakmasıdır.

Prince 3 in 1

Devolli’nin çekirdek kahve veya öğütülmüş kahve dışında Prince 3 in 1 markası ile pazara sunduğu kahve çeşitlerinden biri de hazır ve tek kullanımlık kahvelerdir. Her yerde ve her zaman kolaylıkla krema tatlandırılmış bu muhteşem kahve lezzetinin tadını çıkarabilirsiniz. Yüksek kaliteli Robusta kahve çekirdeklerinden üretilen bu kahve, özel sızdırmaz paketi ile bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınmaktadır. Krema ve şekerin lezzetli karışımından oluşan Prince 3 in 1, yatıştırıcı ve güçlü bir tada sahiptir.

Prince Instant Strong & Rich

Güçlü ve lezzetli bir tadı bulunan bu hazır kahve, Devolli’nin kavrulmuş kahve çekirdeklerinden elde ettiği bir lezzettir. Oldukça yüksek kaliteli çekirdeklerden özenle seçilerek hazırlanan bu kahve, dikkatlice kavrulduktan sonra işlenmektedir.

Prince Horeca & Flavor Coffee Creamer

Özel anların tadını en güzel şekilde çıkarabileceğiniz muhteşem bir lezzet olan bu kahve, kahve ve süt karışımını oldukça kolay bir hale getirdiğinden, adeta kahve dükkanını evinize veya ofisinize getirmektedir. Yüksek kalitedeki Arabica ve Robusta çekirdeklerinin özenle ve ustalıkla karıştırılması, bu kadar leziz bir kahveye giden yolu oluşturmaktadır. Kahve, vanilya, yağsız süt tozu ve şekerin enfes karışımından oluşan bu kahveye sadece sıcak su ekleyip karıştırmak yeterli olmaktadır. Toz haline getirilmiş krema kullanımı, bu kahvede, yumuşak bir kahvenin tadına bakmak ve sütlü bir tat ve aroma vermek için mükemmel bir yol olmuştur. Kahve, ayrıca süt proteini de içermektedir.

Gold & Decaf

Altın değerindeki anılarınızın tadını çıkarmanıza yardımcı olacak bir lezzet olan Prince Gold, kaliteli Arabica ve Robusta kahve çekirdeklerinin özenle seçilip kavrulması ile elde edilmektedir. Öte yandan kafeinsiz bir kahve lezzet olan Prince Decaf, kaliteli Robusta kahve çekirdeklerinin su kullanarak kafeinin çıkarılması suretiyle elde edilmektedir. Ortalama yoğunlukta ve eşsiz bir aromaya sahip olan bu kahve, kafeinsiz kahve keyfi yaşamak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Prince Quick

Prince kahvelerinin on türü olan Prince Quick, vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş kakao tozu ile içilmektedir. İçerisinde C, D ve Bd1 vitaminleri bulunan bu lezzet, özellikle çocuklar için önemli bir süt protein kaynağıdır. Onların günlük aktivitelerini desteklemek en iyi yollardan biri olan Prince Quick, süt hazırlanmakta ve çocuklara içirilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.