İkinci El Fas Snakky Otomat
Sırala
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Otomatlar

İş hayatının vazgeçilmezi içecekler. Çalışma hayatında yapılan küçük içecek molaları, çalışanların moralini yükseltmekle kalmayıp üstelik geç çalışma saatlerinde uyku problemine çözüm sağlıyor. Bu sebeple ofislerde içecek Otomatları sık tercih ediliyor. Fakat modern çalışma hayatının en güzel getirilerinden biri kahve makinelerinin yavaştan yerini almaya başlayan içecek Otomatları.  Ofis ortamına farklı bir hava katmasının yanı sıra Otomatlar daha pratik bir kullanıma sahip.

Soğuk kış günlerinde ofisteki yardımcınız Sıcak içecek Otomatları

Sıcak içecek Otomatları farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Soğuk kış günlerinde ofiste içinizi ısıtmak için sadece Sıcak içecek Otomatlarının yanına gitmeniz ve bölmeye para atmanız yeterli. İstediğiniz içecek tam istediğiniz şekilde hemen elinizin altına geliyor. Çalışanların güzel bir motive kaynağı olan Sıcak içecek Otomatları yönetici kesiminde bulunan insanlar için de güzel bir deneyim imkanı yaşatıyor.

Yaz mevsiminin kavurucu Sıcaklarında ofisteki yardımcınız Soğuk içecek Otomatları

Soğuk içecek Otomatları içinde farklı farklı içecekler barındırmaktadır. Sıcak yaz günlerinde ofiste içinizi ferahlatmak için sadece kahve otomatının yanına gitmeniz ve bölmeye para atmanız yeterli. İstediğiniz içecek tam istediğiniz şekilde hemen elinizin altına geliyor. Bir beş dakikalık kahve molası ile Sıcaktan bunalmaya küçük bir ara verebilirsiniz.

Küçük atıştırmalıklar için ofisteki yardımcınız yiyecek Otomatları

Çalışırken hafiften mideniz de bir sesler mi hissetmeye başladığınızda ve konsantrasyonunuz tamamen dağılır. Dikkatinizin dağılma ihtimali işinizin verimliliğinin düşmesi anlamına geliyor ki bu iş hayatının en büyük sorunlarından biri olmakla beraber, sürekliliğe dönüştüğünde kötü sonuçlar doğurma ihtimali yüksektir. Küçük atıştırmalıklar ile iş konsantrasyonunuzu toparlamak oldukça basit. Hafif küçük atıştırmalar ile midenizden gelen sesler bir süre dindirebilirsiniz ayrıca iş konsantrasyonunuz bozulmamış oluyor.

Sıcak içecek Otomatlarından hangi içecekler alınabilir?

Sıcak içecek otomatlarından çay türleri, bitki çayları, kahveler ve kahve çeşitleri alınabilmektedir.

Meyveli bitki çayları

Soğuk kış günlerinde veya tatlı ihtiyacını karşılamak için çoğu zaman bitki çayı içilir. İçtiğimiz dökme çaylar gibi meyveli bitki çaylarının da birçok yararı bulunmaktadır.

Adaçayı: Ülkemizde en sık tüketilen bitki çaylarından biri adaçayıdır. Küçükken hastalanınca anneniz mutlaka size yapmıştır hatta. Adaçayının ise faydaları saymakla bitmez. En bilinen fayda olarak adaçayı mide ve bağırsak gazlarının giderilmesine yardımcı olur. Boğaz, dişeti ve bademcik iltihaplarının iyileşmesine yardım eder.

Kuşburnu çayı: Kış aylarında sık sık tüketilen bir diğer bitki çayı da kuşburnu. Kuşburnu çayı şeker hastalığına karşı etkilidir. Sindirim sisteminin rahatlamasına, kramp veya adela ağrıları gibi durumlara karşı etkilidir. Ayrıca afrodizyak etkisi bulunmaktadır. Sinir sistemi yatıştırıcı ve antispazmatik etkisi vardır, idrar yolu enfeksiyonunu önler.

Limon çayı: Limon çayı bilindiği üzere, c vitamini olarak ön plana çıkmaktadır nezleye iyi gelir sinir sistemini yatıştırır. Ayrıca limon çayının içeriğinde A, B, C ve D vitaminleri bulunmaktadır. Limon çayı kalbi ferahlatır ayrıca böbrek tıkanıklıklarını ve bademcik iltihaplarının giderilmesinde yardımcı olur. Limon çayının tansiyonu düşürücü etkisi bilinmektedir.

Chai Tea: Chai Tea son zamanlarda oldukça popüler olan bir içecek türü. İçinde bulundurduğu zengin baharatlardan dolayı insan vücuduna iyi etkileri bulunmakta. Genel hatlarıyla siyah çayın içerisine konulan zencefil ve diğer baharatların karışımından oluşmaktadır. En popüler olarak kullanılan baharatlar kakule, tarçın, rezene, karabiber ve karanfildir ancak yıldız anason, kişniş tohumları ve karabiber de diğer sevilen seçeneklerdir. Chai Tea Hazırlanışının ılık su ve Sıcak süt olması dikkat çekici özelliklerinden biri.

Mocha: Mocha, diğer bir adı ile Caffe Mocha sütle çikolatanın benzersiz uyumundan ortaya çıkan espresso bazlı bir içecek türü. Mochanın yapım aşamalarında çikolata olarak çikolatanın farklı varyasyonları kullanılır. Bu varyasyonlara çikolatalı şurup, çikolata tozu veya çikolata sosu örnek gösterilebilir.

Latte: Kelime anlamı itibariyle incelediğimizde Latte kelimesi, esasında İtalya’da Caffe Latte olarak geçmektedir. Latte kelime anlamı itibariyle süt anlamına gelmektedir buradan Caffe lattenin, sütlü kahve anlamına geldiğini anlayabiliriz. Latte yapımının teknik boyutunu kısaca tanımlayacak olursak eğer, Latte espresso kahvesinin süt ile birleştirilmesi olarak tanımlanabilir.

 

 

https://www.kahveciniz.com/otomatlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.