Fas 1050 Yiyecek İçecek Otomatı - İkinci El

48.377,07 TL
Fas

Fas 1050 Yiyecek İçecek Otomatı - İkinci El

Fas

Fas 1050 Yiyecek İçecek Otomatı - İkinci El

Stok Kodu : MK0002
6 Tepsili Ve 57 adet farklı ürün satışını yapabileceğiniz bir büfe..Bozuk para ile çalışabilen hem yiyecek hem de soğuk içecekleri aynı yerde satabileceğiniz bir otomatdır.Bu otomat makinesine isterseniz kağıt para mekanizması veya kredi kartı sistemini takabilirsiniz.
48.377,07 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (8)
 • Öneri Kutusu
 • Fas Snakky Yiyecek İçecek Otomatı - İkinci El
   
  Genel Özellikler:

  ·  6 rafta 57 farklı ürün seçeneği

  ·  450 adet bisküvi çikolata vb. ürünler

  ·  120 adet şişe su veya soda

  ·  10 farklı çeşit, 60 adet kutu vb. ürün kapasitesi

  ·  Soğuk hava haznesi + 6 derecedir

  ·  Kahve makinesi ile birlikte çalışabilir (tek para mekanizması ile).

  ·  Para üstü verebilir, Kartlı sistemler ile çalıştırılabilinir.

  ·  Kredi kartlı ödeme sistemlerine uyumludur.

  Teknik Özellikler:

            Yükseklik                                     1830 cm

            En                                                   1050 cm

            Derinlik                                          790 cm

            Ağırlık(kg)                                      330 kg

            Elektrik sistemi(volt)                    230 V

            Güç Tüketimi                               201 W/h

   

  Fas Yiyecek İçecek Türkiye Satışı Kafematik Ve Kahveciniz Tarafından yapılmaktadır.Türkiye Fas Yiyecek İçecek Makineleri distribütörü 

  Yiyecek içecek Otomat fiyatları ve İçecek yiyecek makinesi kiralama modelleri konusunda sizlere en görsel en kaliteli ürünleri yapıyoruz. Kiralama yapacağınız bu tür ürünler için ister nakliye dahil ister nakliyesiz fiyatlarımız hakkında en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.
  Sayı ve adet sınırlaması olmaksızın hayallerinizdeki tüm kiralık Cola Otomatları,yiyecek otomatları ve İçecek otomatları ile firmamız sayesinde ulaşabilirsiniz.

  Türkiye nin en büyük kiralama firması Türkiye genelinde 46 depoda sizlere 27 yıldır ürün kiralaması ve satışı yapıyoruz.

  Kiralama yapacağınız ürünlerimiz tek kalıp olmayıp aynı kategorideki kiralık model ve çeşitlerimizden farklı çeşitlere firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz.
  Örnek olması açısından kiralama yapılacak Yiyecek içecek makinesi kiralama,yiyecek otomatı kiralama,cola otomatı kiralama ve içecek otomatı kiralama ürünlerimizde aynı bu şekilde olup alternatif kiralama yapılacak ürün modelleri çeşitleri hakkında tüm bilgiye alt kısımdaki telefon numaraları ile e-mail adres bilgimizden ulaşabilirsiniz.
  Yiyecek içecek makinesi kiralama, içecek yiyecek makinesi kiralama,cola makinesi kiralama,Yiyecek içecek otomatı kiralama, içecek yiyecek otomatı kiralama,cola otomatı kiralama,soğuk içecek otomatı kiralama şubelerimiz; Yiyecek içecek otomatı kiralama hizmeti yaptığımız konular alt kısımda verilmiştir.

  Not;Yiyecek içecek makinesi kiralama hizmeti dışında diğer yiyecek içecek otomatı kiralama arama çubuğuna kiralama ile ilgili yapmak istediğiniz ürünleri yazarak görsellere ulaşabilirsiniz.

  Yiyecek içecek makinesi kiralama irtibat için kurumsal hattımız 0 232 478 52 33

   İzmir yiyecek içecek makinesi kiralama İzmir 0 232 478 52 33

   İstanbul yiyecek içecek makinesi kiralama
  İstanbul 0 216 471 16 54 Anadolu Yakası

  Bozuk Paralı Sistem
  Bu sistemde otomatlar bozuk para ile çalışmaktadır. Kullanıcılar istedikleri mahsulleri otomatın üzerinde yazan maliyetten kendi paraları ile satın alabilirler. 
  Kredi Kartlı Sistem
  Bu sistem, sağlık kurumu, call  center  mektep, yerleşke, benzin istasyonları  v.b  insanların yoğun bulunduğu yerlerde ,bozuk paralı sisteme ek olarak, bozuk parası bulunmayan kullanıcıların otomatlardan hizmet almasına müteveccih, tüm banka kartlarının kullanılabildiği bir sistemdir. Otomat üzerinde tanımlanan maliyetten mahsulünüzü kredi kartı ile almanıza imkân sağlar. 
  Faturalı Sistem  Free Sistem
  Faturalı sistemde aylık tüketim ölçüyü makine sayaçlarından alınarak, tanımlanan maliyetler üzerinden aylık olarak fatura edilir. Bu sistemde otomat tercihine göre tanımlanan,  muhakkak bir tüketim gerekmektedir. 
  Kartlı Kontörlü Sistem
  Otomatlara monte edilen kart okuyucu sistem ile,  kullanıcılara şirketleri tarafından tanımlanan kontör yada   Türk lirası bazında belirlenen kredilerin belirlenmiş kart ile kullanılmasıdır. Belirlenen kart ve kredi meblağına göre aylık olarak fatura edilir. 
  Otomat Kiralama yalnızca set üstü otomatlar
  Bu sistemde işletmenizin lüzumunu karşılayabileceğini tanımladığımız otomat için aylık kira kıymeti fatura edilir. Otomatın tanımlanan zaman aralığında bakımları ve yedek parça gereksinimleri   tarafımızdan karşılanmakta olup, kullanılacak mahsulleri nitelikli ve uygun maliyetten tarafımızdan temin edebildiğiniz gibi, dışarıdan sizde temin edebilirsiniz. 
  Otomat  Satış
  Otomat teknik özellikleri hakkında bilgi verilerek, gereksiniminize uygun otomatları yedek parça ve servis garantisi ile satın alabilirsiniz.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.