Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Cafe Bulb: Eşsiz lezzetlerin adı!

Ürün otomatlarınızda kullanabileceğiniz en kaliteli markalardan bir tanesinden söz etmek istiyoruz size! Cafe Bulb!

Cafe Bulb portföyünde neler var?

En kaliteli kahve çekirdeklerinden, çikolata çeşitlerine kadar, üçü bir arada sıcak içecek ürünlerinden, ikisi bir arada ürün türlerine kadar, birçok ürünü, bu marka adı altında sizlere sunuyoruz.

Cafe Bulb Sıcak Çikolata: Çikolatanın en güzel halini sizlerle buluşturuyoruz. Beyaz sıcak çikolata ile soğuk günlerde içiniz ısınacak. Ağızda kalan ve unutulmayan krema ve aroma tadı ile bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz. 1 kilogramlık şık paketi ile kafe ve barista kullanımına da uygundur. Ayrıca içecek otomatlarınızda da bu ürünü kullanabilirsiniz.

Cafe Bulb Klasik Kahve: Kahve çekirdekleri hiç bu kadar güzel olmamıştı. Klasik lezzetlerden hoşlananlar için en kaliteli kahve çekirdeklerini sizlere sunuyoruz. 500 gramlık paketleri ile ister barista hizmetlerinde, isterseniz içecek otomatlarında, isterseniz de kişisel olarak kullanabilirsiniz. Hangi amaçla kullanırsanız kullanın, bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz.

Cafe Bulb üçü bir arada: Kahve ve krema lezzetinden vazgeçemeyenler için harika bir öneride bulunuyoruz. Üçü bir arada kahve ürününü, 1 kilogramlık paketler halinde satın alabilirsiniz. Vending otomatlarına uygundur. Ayrıca baristalarında özellikle almasını tavsiye ediyoruz. Kişisel olarak da bu lezzetten yararlanabilirsiniz.

Cafe Bulb ikisi bir arada: Yoğun krema tadı, en kaliteli kahve ile buluştu. Otomatlarınız için harika ürünlerden bir tanesi! Cafe Bulb ikisi bir arada ürününü çok amaçlı kullanım için ve sizler için ürettik! Baristalar, kafeler, Otomatı sahipleri ve kahve severler, ikisi bir arada kahveyi mutlaka denemelisiniz.

Cafe Bulb Adaçayı: Şifalı bitkilerden bir tanesi olan adaçayı, kahveciniz kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Birçok vitamini bünyesinde barındıran ve birçok tıp otoritesi tarafından tavsiye edilen Adaçayı, Cafe Bulb kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Vending otomat cihazlarınızda kullanabileceğiniz gibi kafe işletmenizde de kullanabilirsiniz.

Vending sektöründe de en çok tercih edilen marka olan Kahveciniz, Cafe Bulb ürün serisi ile kaliteli hizmetlerine devam ediyor. İçecek otomatlarınız için hem ekonomik, hem de lezzetli ürünleri tercih edebilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Cafe Bulb kalitesi, sizlere daha çok kazandıracak!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.