Bulb Sıcak Çikolata 1 Kg

199,90 TL
Cafe Bulb

Bulb Sıcak Çikolata 1 Kg

Cafe Bulb

Bulb Sıcak Çikolata 1 Kg

Stok Kodu : K00003
SKT : 01.11.2025
Kahve Otomat makineleri için üretilmiş konteynır içinde sıkışma sorunu olmadan akışkan bir şekilde ürün verebilir.Vending Otomat makinelerinde ekonomik ve pratik çözümün adresi vending çikolata...
199,90 TL

-

+

Toptan Alın İndirim Kazanın
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
12 - 10000
%25
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Öneri Kutusu
 • Vending Sıcak Çikolata 1 Kg

  Soğuk havalarda tercih edilen sıcakiçeceklerin, tatlı alternatifi sıcak çikolata, şimdi Bulb dokunuşlarıyla dahayüksek lezzet ve yoğun kıvamıyla kendine hayran bırakıyor !

  İçeceklerin en tatlı alternatiflerindenbiri olan sıcak çikolata; yoğun kakao içeren, koyu kıvamlı ve çoğunlukla sıcaktüketilen bir içecek türüdür. Yüksek dozda kendine has kakao içeren, başdöndürücü gerçek çikolata parçalarıyla harmanlanmış Klasik Cafe Bulb SıcakÇikolatası. Yüksek dozda kendine has kakao içeren, baş döndürücü gerçekçikolata parçalarıyla harmanlanmış Klasik Cafe Bulb Sıcak Çikolatası. Soğukhavalarda tercih edilen sıcak içeceklerin, tatlı alternatifi sıcak çikolata,şimdi Bulb dokunuşlarıyla daha yüksek lezzet ve yoğun kıvamıyla kendine hayranbırakıyor!

  İçindekiler:Şeker,Peynir altı suyutozu,Yağlı süt tozu,Kakao(%30),Laktoz,Xsantam Gum,Aroma Vericiler(çikolataaroması,sütlü karamel aroması)

  Cafe Bulb
  Cafe Bulb Vending Kahve makinaları için üretilen bir üründür. Kahve otomatlarında ürün koyma haznelerinde sıkışıklık ve tıkanma gibi sorunları yaşamayacağınız özel bir vending ürünüdür.Cafe Bulb Kahve Makinelerinin bir numarasıdır. Otomatlarda konteyner'a konulan ürünü tıkamaz, sıkıştırma yapmaz. Cafe Bulb ürünleri ile homojen bir ürün olduğu için iyi sıcak içecekler çıkarabilir ve bardak başı kost maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Süpermarket raflarında bulamayacağınız uygun fiyatlı Cafe Bulb ürünleri daha çok sıcak içecek otomatlarında kullanılır. İşletmeler için geliştirilmiş ürünlerimiz ile sıcak içecek otomatlarınız da espresso, Instant Türk kahvesi, cappucino, cafe latte, filtre kahve, hazır kahve, hazır çay, sıcak çikolata, karadut ve elma çayı gibi çeşitler ile değişik ürünler yapabilirsiniz. Ayrıca Cafe Bulb limonata makinelerinde dondurulmuş ev yapımı tadında limonata ile doğal her yudumda ferahlık veren limonatalar yapmanızı sağlar. Cafe Bulb kullanım için ekonomik ve ideal bir çözümdür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.