vending-pc-pxb.jpg (205 KB) 

İş yerinize en uygun yiyecek içecek otomatı veya kahve otomatı hakkında bilgi almak,kiralamak için kahveciniz.com'a danışabilirsiniz.

Sitemizin iletişim kısmından iletişim formu yollarak , bilgi@kahveciniz.com mail adresimizden ve 0532 676 93 50 numaralı telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bozuk Paralı Sistem
Bu sistemde otomatlar bozuk para ile çalışmaktadır. Kullanıcılar istedikleri mahsulleri otomatın üzerinde yazan maliyetten kendi paraları ile satın alabilirler. 
Kredi Kartlı Sistem
Bu sistem, sağlık kurumu, call  center  mektep, yerleşke, benzin istasyonları  v.b  insanların yoğun bulunduğu yerlerde ,bozuk paralı sisteme ek olarak, bozuk parası bulunmayan kullanıcıların otomatlardan hizmet almasına müteveccih, tüm banka kartlarının kullanılabildiği bir sistemdir. Otomat üzerinde tanımlanan maliyetten mahsulünüzü kredi kartı ile almanıza imkân sağlar. 
Faturalı Sistem  Free Sistem
Faturalı sistemde aylık tüketim ölçüyü makine sayaçlarından alınarak, tanımlanan maliyetler üzerinden aylık olarak fatura edilir. Bu sistemde otomat tercihine göre tanımlanan,  muhakkak bir tüketim gerekmektedir. 
Kartlı Kontörlü Sistem
Otomatlara monte edilen kart okuyucu sistem ile,  kullanıcılara şirketleri tarafından tanımlanan kontör yada   Türk lirası bazında belirlenen kredilerin belirlenmiş kart ile kullanılmasıdır. Belirlenen kart ve kredi meblağına göre aylık olarak fatura edilir. 
Otomat Kiralama yalnızca set üstü otomatlar
Bu sistemde işletmenizin lüzumunu karşılayabileceğini tanımladığımız otomat için aylık kira kıymeti fatura edilir. Otomatın tanımlanan zaman aralığında bakımları ve yedek parça gereksinimleri   tarafımızdan karşılanmakta olup, kullanılacak mahsulleri nitelikli ve uygun maliyetten tarafımızdan temin edebildiğiniz gibi, dışarıdan sizde temin edebilirsiniz. 
Otomat  Satış
Otomat teknik özellikleri hakkında bilgi verilerek, gereksiniminize uygun otomatları yedek parça ve servis garantisi ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.