Dünya Çekirdek Kahveleri Seti 1

804,00 TL
Cafe Ambruvase

Dünya Çekirdek Kahveleri Seti 1

Cafe Ambruvase

Dünya Çekirdek Kahveleri Seti 1

Stok Kodu : PKT3071
SKT : 01.09.2025
Taze taze çekirdek kahvelerimizi satın alarak öğütme işlemini sizlere bırakıyoruz...
804,00 TL
ücretsiz kargo
stoktan-teslim
kahvenizi öğütelim
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (8)
 • Öneri Kutusu
 • Dünya Çekirdek Kahveleri Seti 1

  Ambruvase Kavrulmuş Kahve Brezilya Euro Dulce Santos 250 Gr

  https://www.kahveciniz.com/ambruvase-kavrulmus-kahve-brezilya-euro-dulce-santos-250-gr

  Kahve severlerin sıklıkla tercih ettiği kahve çeşitlerinden biri de Cafe Ambruvase espresso çekirdek kahve ile karşınız da. %80 Brezilya Sao Paulo Arabica,%20 Hindistan ve Afrika Robustasından oluşan kaliteli bir espresso harmanı.

  Ambruvase Kavrulmuş Kahve Endonezya Sumatra Gr1 250 Gr

  https://www.kahveciniz.com/ambruvase-kavrulmus-kahve-endonezya-sumatra-gr1-250-gr


  Endonezya’nın tek kökenli yüksek kaliteli %100 Arabica türü sumatra madellhing kahve çekirdeğinden üretilmektedir. Sunduğumuz kahve Aceh bölgesine ait olup bu bölge en yüksek kaliteli Sumatra kahvesinin yetiştiği iki bölgeden biridir.

  Sumatra Mandhelling kahvesi, sadece dünyada burada uygulanan eşsiz geleneksel işleme yöntemi Gilling Basah sayesinde oldukça yoğun tadıyla, tam gövdeli, bölgeye has bitki esanslarıyla süslenmiş ve ağızda uzun süre baharat ve çikolata tadı bırakan üstün özellikler kazanmıştır.

  Ambruvase Kavrulmuş Kahve Kolombiya Excelso 250 Gr


  https://www.kahveciniz.com/ambruvase-kavrulmus-kahve-kolombiya-excelso-250-gr

  Kolombiya, dünyanın en büyük ikinci Arabica kahve üreticisi ve en büyük yıkanmış Arabica kahve üreticisidir. Yüksek kaliteli kahveleriyle tanınırlar ve ihracatlarının yaklaşık yarısı Amerika Birleşik Devletleri'ne gider. Kolombiya yaklaşık 12.5 milyon çuval kahve ihraç ediyor ve iç tüketimi yılda yaklaşık 2 milyon çuval.

  Kolombiya'da yetişen üç temel çeşit vardır ve kahve içinde yetiştirildiği bölge tarafından belirtilir. Ülkede pek çok kahve üreten bölge var. Kolombiya  lezzetli ve aranan kahvenin bol miktarda yetiştirilmesinde yetkin üretici bir ülkedir .

  "Excelso", Kolombiya'da çeşitlendirilmiş ihraç edilebilir kahve için bir derecelendirme terimidir. Excelso kahve çekirdekleri küçük, Supremo kahve çekirdekleri biraz daha büyüktür. Excelso kahve çekirdeklerinin elek boyutu 15-16, Supremo çekirdekleri ise 17, 18 ve yukarı boyuttadır. Kolombiya kahvesi çekirdek boyutuna göre sevkiyat öncesi sınıflandırılır. Supremo ve Excelso kahve çekirdeklerinin aynı ağaçtan hasat edilmesi mümkündür, ancak büyüklüğüne göre sınıflandırılırlar. İhraç edilen kahvenin en büyük hacmini Excelso oluşturur. Bu çekirdekler büyük, düz çekirdek ve peaberries içerebilirler.

  Ambruvase Kavrulmuş Çekirdek Kahve Peru 250 Gr

  https://www.kahveciniz.com/ambruvase-kavrulmus-kahve-peru-250-gr

  Peru’nun orta-güneyinde bulunan Selva Central bölgesindeki çiftliklerde yetişen tek kökenli ve yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden özenle işlenerek sunulmaktadır.Peru'dan gelen bu özel kahvemiz, içildiğinde çikolata, bal tadı ve ona eşlik eden çiçeksi kokular ile kremsi bir keyfi vaad etmektedir


  cafe-ambruvase.png (43 KB)

  Cafe Ambruvase
  Ruanda'nın o meşhur kahve mabedi köylerinden olan Cyiya'da yaşayan dünyanıın en güzel kahvesinin sahibi Ambruvase. Yaşlıdır, aksidir ama kahvesine katar sertliğini. Kendi yetiştirdiği kahveler onun için mal mülk değil eksik olan evlat sevgisidir. Özel yetiştirdiği kahvesi her köşe başında içildi, her sohbete ortak olmadı ama adının her sohbetlere ortak olması dileğiyle...Damağınızda çikolata kreması, karamel dokunuşları, fındık ve kaju esintileri bırakarak sabahları yatağınızdan kalkabilmenizin ödülü olacaktır. Düşük asidik değeri sayesinde midenizin dostudur.

İlgili Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.