Puly Caff Tablet 2,5 Gr 60 Li

547,50 TL
Puly Caff

Puly Caff Tablet 2,5 Gr 60 Li

Puly Caff

Puly Caff Tablet 2,5 Gr 60 Li

Stok Kodu : KD00558
Otomatik espresso makineleri ve filtre kahve makineler için temizleme tableti.Kullanma Talimatlarına uygun kullanınız.De Longhi Ve Benzeri ev tipi kahve makineleri için temizlik tableti.Lezzetli, berrak kahveler ve makinenizin işlerliğini koruyabilmeniz için profesyonel kullanımda her gün, ev - küçük ofis kullanımında haftada en az bir kere periyodik uygulama önerilmektedir..TAM OTOMATİK KAHVE MAKİNELERİ İÇİN UYUMLUDUR.
547,50 TL
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • Puly Caff Tablet 60 Adet 2,5 Gr

  TAM OTOMATİK Kahve makinelerinde hem makinenin sorunsuz çalışması hem de alınan ürünün kalitesi bakımından makinelerin temizliğinin periyodik olarak yapılması gerekmektedir. Bu temizlik gruplu makineler ve full otomatik makinelerde ayrı ürünler ile yapılmaktadır.

  Dünyanın bu alandaki en büyük markalarından olan Puly Caff ürünleri bu alandaki tüm ihtiyaçları karşılar nitelikte portföyü ile hizmet vermektedir. Gerek kahve yolları temizliği, gerekse de süt yolları temizliği bu işlemin iki yönünü oluşturur. Gruplu makinelerde grupların temizliği grup süzgeçlerinin ve gruba gelen kahve yollarının kahve yağı ve posa kısmını gidere atmak suretiyle detaylı bir temizlik yapar. Full Otomatik makinelerde ise kahve yollarının ve demleme ünitesinin temizliği tabletler ile yapılırken süt yolları Puly Milk Solüsyonu ile işlem görür. Süt hortumundan Süt köpürtme sisteminin tamamına kadar süt artıklarını temizlerken hem sistemi korur hem de bakteri oluşumunu engellemiş olur. Bu özellikle sütün ısınması ve sıcaklığı ile sütün köpük kalitesine de birinci dereceden etki eden bir temizlik işlemidir. Hem kahve yollarının hem de süt yollarının her akşam makine kapanmadan evvel temizliğinin yapılması önemle gerekmektedir.

  Süper Otomatik endüstriyel veya süper otomatik ev tipi Espresso/Kahve Makinelerinde (Jura, Rex Royal, Saeco, De Longhi, Krups, Cimbali, Franke, Egro, WMF, vb) kullanılan tablet şeklinde deterjan.Kahve kalıntılarını temizleyerek, tıkanmaları önler, bayat - yanık kahve kokusunu giderir. Lezzetli, berrak kahveler ve makinenizin işlerliğini koruyabilmeniz için profesyonel kullanımda her gün, ev - küçük ofis kullanımında haftada en az bir kere periyodik uygulama önerilmektedir.

  NSF onaylı (İnsan sağlığına ve metal/alaşıma zarar vermiyor) bu deterjan ile kahve makinesinde oluşan kahve yağlarını, kahve parçacıklarını (telve) ve kireç ile kötü kokuları giderebilir ve daha uzun ömürlü olmasını sağlarsınız.

  Kullanım Şekli;

  Her süper otomatik makinenin kendine öz temizlik sistemi olduğu için, espresso makinenizin kullanma kılavuzunda yazan temizlik adımlarını izleyiniz.

  Yanlış kullanım sebebiyle makinenizde oluşabilecek arızalardan dolayı Firmamız sorumlu değildir (sipariş verirken not kısmına makinenizin markasını ve modelini yazarsanız, size kullanımı konusunda yardımcı olmaya çalışacaktır)

  Bir kutunun içinde 2,5 gr.lık 60 adet tablet bulunmaktadır.

  Puly Caff
  1961'de dünya liderlerinde İtalya'da doğdu - NSF International, Puly CAFF ve Asachimici, Vescovato (Cremona) Italy tarafından üretilen Puly süt tarafından test edildi ve sertifikalandırıldı; 1890'dan beri teknolojik deterjanlar başarılarını uluslararası pazardaki kalite ve inovasyona dayandırmıştır. Kahve makineleri ve kapuçinoların temizliğinde kullanılan deterjanlar için gerekli olan diğer ürünler, kalitesi ile gurur duyamaz. Asachimici dünya patentleri sayesinde Puly Caff tozu ve çıkıntıları ve Puly süt sıvısı, kireç artıklarını ölçeklenen parçalardan tamamen uzaklaştırır, aynı zamanda bira ile temas eden tüm parçaları, "temizliğin ötesinde" saflığı garanti altına almak için korur Classic Espresso ve Original Italian Cappuccino'nun organik özelliklerine saygı duymak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.