Sırala
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Puly Cleaner- Tablet, Sıvı ve Toz Formda Espresso Kahve Makinası Temizlik Ürünleri
Puly caff, espresso kahve makinası temizlik ekipmanları alanında 1961’den beri dünya çapında pazar lideridir. Tanecik lekelenmeleri veya süt birikintileri ile temas eden öğütücüler, sürahiler ve espresso kahve ekipmanları temizlenmediği taktirde espresso’nun tadını acılaştırmakta ve espresso makinelerinin ömrünü kısaltmaktadır. Günde 5 dakikanızı kahve makinesi temizliğine ayırarak, makinenizin ömrünü 2-3 katına çıkartabilir, hem de her gün aynı kalitede espresso yapabilirsiniz.
Puly ürünleri, NSF International tarafından sertifikalandırılmıştır, bu sertifikayı alabilmek için bir dizi önemli testlerden geçen Puly Caff, FDA tarafından orijinal olarak onaylanmış hammaddeler kullanılarak yapılan işlemler yoluyla son derece kapsamlı ve titiz bir şekilde test edilmiştir.
Tüm ürünler yüksek oranda konsantredir ve makinelerde hiçbir birikim veya iz bırakmadan durulamadan sonra tamamen çıkarılır. Puly ürünleri dünyada en hızlı espresso kahve makinesi temizleyicisi olarak bilinir. Tüm ürünler % 100 biyolojik olarak parçalanabilir. Tamamen ev veya endüstriyel tip Espresso makinelerinin periyodik bakımlarında kullanılmak için üretilmiştir.
Puly Cleaner Tabletler
Puly Tabs olarak bilinen Puly Caff Tabletler, bazen süper-sürahili veya otomatik cappuccino yapıcıları olarak adlandırılan, kahve çekirdeği-fincan espresso kahve makinelerinde temizleme döngüleri için kullanılan tablet deterjan temizleyicileri gibi sıkıştırılmış haplardır. Bunlar yürürlükteki yasalara uygun olarak Biyoçözünürdür ve NSF International tarafından sağlık üzerindeki olası etkiler ve espresso kahve makineleri için belirli profesyonel kimyasal deterjanların aşındırıcıları için test edilmiş ve onaylanmıştır.
Seri tabletler yüksek konsantrasyonlu ve % 100 çözülebilirdir, soğuk suda bile, deterjan kullanıldığında 10 saniye içinde tamamen aktif hale gelir. Puly Caff Tabletler genellikle 60 x 2.5 g tablet veya 100 x 1 g tablet olmak üzere iki boyuttadır, daha büyük 2.5 gr’lık tabletler, Faema, La Cimbali, Jura, Brasilia, Cafe Swiss, Flavia gibi üreticiler tarafından yapılan endüstriyel makinelerde kullanılır.
Puly Tabs ayrıca 100 x 1gr boyutunda da üretilmiştir. Bu tip Puly Caff Tabletler; ev tipi ve orta büyüklükteki espresso kahve makinelerine veya otomatik cappuccino kahve makinelerine ve Koro, Jura Impressa ve Jura X9, X7, XF50, X gibi modellere daha uygundur. Z, XS serisi, Lavazza Modo, Korinto, Kolbado, Cino, DeLonghi, Nuovo Simonelli Microbar, siemens, Solis, Franke Evolution + Flair, Z5A, İsviçre Egro, Stafco Neva, Saeco, Gaggia, WMF Gastro, Presto, N ve W , Prestolio, Saphira, Macco Sirio, Santos Cappu, Melitta, Horeca, Nekta, Schaerer Siena Tasman, Real Bean ve Azkoyen tipi makinelerde de kullanılabilir.
Her tip ve büyüklükteki tablet ambalajı fabrikada güvenlikle kapatılmıştır. Tüm ürünler kullanım tarihlidir. İki farklı boyutta etiketleme yapılarak, ayırt edici etiketleme sistemi ile ürünler kolayca tanınabilir hale gelmiştir.100 x 1gr Puly Tabletler yeşil etiketli ve 60 x 2.5g Puly Tabletler mavi etiketli olarak tasarlanmıştır.
Puly Milk Likit Espresso Kahve Makinesi Temizleyicisi
Puly Liquid, sektörde yaygın olarak kabul gören bir üründür. Tüm çekirdek kahve makinalarında kullanıma uygundur ve makinalar için yararları test edilip onaylanmıştır.
Puly Milk yalnızca iç temizlik için kullanılmamaktadır. Puly Milk likit temizleyici espresso kahve makinaları, cappuccino makinalarının süt sürahileri, köpürtücü ataşmanları, hatta zorlu süt birikintilerinin olduğu yerlerde ve kurumuş kahve atıklarının olduğu yerlerde çok etkilidir.
Endüstriyel standartta hazırlanmış likit sıvı hem kullanıcı hem de çevre dostudur. Puly Liquid korunaklı 1lt’lik plastik bir ambalaja sahiptir. Puly Milk Likit Kahve Temizleyicisi son derece fonksiyonel bir ambalaj tasarımına sahiptir. Önden bakıldığında soldaki mavi kısım açılıp dökülmeden önce gerekli miktar ölçüm kabına (0-30ml) oturuncaya kadar şişeyi sıkıştırabilmeniz için yapılmıştır. Sıvı şişenin sağ tarafındaki kırmızı kapak, inatçı kurutulmuş sütü kırmak ve temizlemek için ekipmanları önceden likit içinde bekletebilmeniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Şeffaf şişe, kabın içinde ne likit deterjan kaldığını görmenizi kolaylaştırır.
Pulymilk Cleaner Nasıl Kullanılır?
Bir buhar çubuğunu temizlemek için 500 ml soğuk suya sadece 25 ml PulyMilk ekleyin. Bazen buhar kolu olarak da bilinen buhar çubuğunu çözeltiye yerleştirin. Buhar valfini (buhar topuzu veya sürgü ile) art arda 7- 10 kez açıp kapatın. Kalan çözeltiyi makineden ayrı durulayabilmek için bu döngüyü normal soğuk su kullanarak tekrarlamanız yeterlidir.
Otomatik köpürtücü, süt, kurumuş kahve kalıntılarını temizlemek için; 500 ml soğuk suya 25ml PulyMilk ekleyin, makinelerin emme borusunu çözeltiye yerleştirin, tüm temizleme çözeltisinin hacmini süt köpürtücüden geçirin, aynı işlemi 1 Litre normal soğuk suyla daha yaparak durulama yapın.
Espresso Kahve Makineleri İçin Temizleyici Pudra
Ters yıkama olarak tabir edilen temizleme şekli endüstriyel espresso kahve makinesi bakımının önemli bir parçasıdır. Kullanımda, makinenizde Tannin birikintisi ve öğütülmüş kahve çekirdeğinden üretilen yağ tabakaları gelişir. Bu Tannin ve yağlar hızla kurur ve makine grubu kafasının veya grup başlıklarının çalışma ve bileşenlerinin etrafına yerleşir ve makinenizin suyunun akması için istenmeyen ve hijyenik olmayan bir engel oluşturur. Bu durum yalnızca espresso'nun tadını etkilemekle kalmaz aynı zamanda Portafiltre veya filtre tutucuya çarpmadan önceki suyun akış yolunda kısmi tıkanmalara yol açtığı da bilinmektedir. Tanen tortularının acı tat veren espresso şikayetinin başlıca nedenlerinden biri olduğu iyi bilinmektedir. PulyCaff Tozu ve kör bir filtre sepeti kullanarak, düzenli aralıklarla geri yıkama ile bu sorunu kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.
PulyCaff Tozu Nasıl Kullanılır?
• Makinenizin portafilter veya filtre tutucu tutamacını alın ve sepeti çıkarın.
• Kör Filtre Sepetini Portafilter veya filtre tutucu koluna takın.
• Sepetinize bir çay kaşığı Puly Powder koyun ve sanki bir kahve yapacakmış gibi grup kafasına tutamacı yerleştirin. Su düğmesine basın ve durmadan önce 15 saniye boyunca çalışmasına izin verin.
• Makineyi bir iki dakika beklettikten sonra köpüren çözeltinin yavaş yavaş makinelerin egzoz borusundan damlama tepsisine girdiğini görmelisiniz.
• Köpüğün hareketi tamamen duruncaya kadar bekleyin, ardından su düğmesini 15 saniye daha çalıştırın, tüm hareketler durana kadar bekleyin.
• Filtre tutucu tutamacını çıkarın, temizlemek için soğuk bir musluğun altında durulayın, daha sonra normal su ile akması için sepette hiçbir şey olmadan 3 x 15 saniye geriye doğru yıkayın.
• Egzoz borusundan temiz olduğunu görene kadar işleme normal su ile devam edin.
• Makineniz nadiren yıkanmış veya hiç yıkanmamışsa ve ancak 5 su basmasından sonra su berraklaşırsa, o zaman tüm işlemi tekrar etmek zorunda kalabilirsiniz, hiç temizlenmemiş, ancak yoğun olarak kullanılan espresso makineleri temizleninceye kadar bir saat yıkanmalıdır.
Puly Cleaner Espresso Kahve Makinesi Kireç Çözücü
Ev tipi espresso makinelerindeki en yaygın sorunlar, makinelerinizin dahili bileşenlerinin kısmi ve toplam tıkanmalarına neden olan ve bozulmaya sebebiyet veren olan kireç birikintileridir. Günümüzde piyasada bulunan PulyBaby, kullanışlı depolama için 10 poşetlik bir kutu içinde paketlenmiştir ve piyasada bulunan en etkili ve en hızlı çözünen normal kullanımlı kahve makinesi kireç çözücü solüsyonudur. Bu kireç çözme çözümünden tipik olarak fayda sağlayan kahve makineleri, Gaggia, Keurig, Tassimo, Siemens, Delonghi, Francis Francis, CaffItaly, Morphy Richards, Lavazza, Cuisinart, Kitchenaid, Bosch, Prestige, Dualit, Baumatic, Neff, Whirlpool, Bodum, Magimix, Nesso ve Krups markalarıdır.
Puly Grind Kahve Öğütücü Temizleyicisi
Puly Grind, öğütücünün üst kısmını sökmeye gerek kalmadan öğütücü bıçaklarınızı temizleyen Glütensiz kahve öğütücü bıçağı ve çapak temizleyicidir. Puly Grind kullanımda toz oluşturmaz ve şeker hastalarına ve çölyaklara zarar vermez. Patentli teknolojiyi kullanarak bu öğütücü temizleme kristalleri, daha iyi bir krema düzeyi, daha iyi bir aroma ve daha lezzetli bir espresso bazlı içecek oluşturmanıza yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.