Dünya Filtre Kahveleri Seti 1

804,00 TL
Cafe Ambruvase

Dünya Filtre Kahveleri Seti 1

Cafe Ambruvase

Dünya Filtre Kahveleri Seti 1

Stok Kodu : PKT3052
SKT : 01.03.2024
Taze Taze Filtre kahvelerimizi satın alarak öğütme işlemini sizlere bırakıyoruz...
804,00 TL
ücretsiz kargo
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (9)
 • Öneri Kutusu
 • Cafe Ambruvase Dünya Filtre Kahveleri Seti 1

  Brezilya Euro Dulce Santos Filtre Kahve 250 Gr

  SKT :15.01.2023

  https://www.kahveciniz.com/ambruvase-brezilya-euro-dulce-santos-filtre-kahve-250-gr

  Brezilya’nın Minas Gerais eyalet sınırları içinde kalan Ülkenin Güney doğusundaki çiftliklerde yetişen tek kökenli ve yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden özenle seçilerek sunulmaktadır.Brezilya’dan gelen kahvemiz eşsiz lezzet ve yumuşak bir içimle yağmur ormanlarının ferahlığını ve zenginliğini fincanınıza taşıyacaktır.

  Ambruvase Endonezya Sumatra Filtre Kahve 250 Gr

  SKT :15.01.2023

   https://www.kahveciniz.com/ambruvase-endonezya-sumatra-filtre-kahve-250-gr

  Endonezya’nın tek kökenli yüksek kaliteli %100 Arabica türü sumatra madellhing kahve çekirdeğinden üretilmektedir. Sunduğumuz kahve Aceh bölgesine ait olup bu bölge en yüksek kaliteli Sumatra kahvesinin yetiştiği iki bölgeden biridir.

  Sumatra Mandhelling kahvesi, sadece dünyada burada uygulanan eşsiz geleneksel işleme yöntemi Gilling Basah sayesinde oldukça yoğun tadıyla, tam gövdeli, bölgeye has bitki esanslarıyla süslenmiş ve ağızda uzun süre baharat ve çikolata tadı bırakan üstün özellikler kazanmıştır.

  Ambruvase Kolombiya Excelso Washed Filtre Kahve 250 Gr

  SKT :15.01.2023

  https://www.kahveciniz.com/ambruvase-kolombiya-ex-celso-washed-filtre-kahve-250-gr

  Kolombiya, dünyanın en büyük ikinci Arabica kahve üreticisi ve en büyük yıkanmış Arabica kahve üreticisidir. Yüksek kaliteli kahveleriyle tanınırlar ve ihracatlarının yaklaşık yarısı Amerika Birleşik Devletleri'ne gider. Kolombiya yaklaşık 12.5 milyon çuval kahve ihraç ediyor ve iç tüketimi yılda yaklaşık 2 milyon çuval.

  Kolombiya'da yetişen üç temel çeşit vardır ve kahve içinde yetiştirildiği bölge tarafından belirtilir. Ülkede pek çok kahve üreten bölge var. Kolombiya  lezzetli ve aranan kahvenin bol miktarda yetiştirilmesinde yetkin üretici bir ülkedir .

  Ambruvase Peru Gr1 Filtre Kahve 250 Gr

  SKT :15.01.2023

  https://www.kahveciniz.com/ambruvase-peru-gr1-filtre-kahve-250-gr

  Peru’nun orta-güneyinde bulunan Selva Central bölgesindeki çiftliklerde yetişen tek kökenli ve yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden özenle işlenerek sunulmaktadır.Peru'dan gelen bu özel kahvemiz, içildiğinde çikolata, bal tadı ve ona eşlik eden çiçeksi kokular ile kremsi bir keyfi vaad etmektedir.

  Dünyanın farklı bölgelerinde yetiştirilip özenle seçilerek hazırlanan Ambruvase filtre kahve şimdi farklı tadları denemeniz için tek bir pakette..

  Cafe Ambruvase
  Ruanda'nın o meşhur kahve mabedi köylerinden olan Cyiya'da yaşayan dünyanıın en güzel kahvesinin sahibi Ambruvase. Yaşlıdır, aksidir ama kahvesine katar sertliğini. Kendi yetiştirdiği kahveler onun için mal mülk değil eksik olan evlat sevgisidir. Özel yetiştirdiği kahvesi her köşe başında içildi, her sohbete ortak olmadı ama adının her sohbetlere ortak olması dileğiyle...Damağınızda çikolata kreması, karamel dokunuşları, fındık ve kaju esintileri bırakarak sabahları yatağınızdan kalkabilmenizin ödülü olacaktır. Düşük asidik değeri sayesinde midenizin dostudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.