Kahve Makinesi Temizlik Tableti 100*2 Gr

803,00 TL
657,00 TL
Axor

Kahve Makinesi Temizlik Tableti 100*2 Gr

%18 indirimli
YENİ
Axor

Kahve Makinesi Temizlik Tableti 100*2 Gr

Stok Kodu : KD00024
SKT : 28.03.2028

Kahve Makinesi Temizleme tabletleri  tüm espresso kahve makineleri (profesyonel, süper otomatik ve yarı otomatik) için uygundur ve.Kahve ile temas eden parçaların kolay ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesini sağlar.

803,00 TL
657,00 TL
Kazancınız
:
146,00 TL
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • Kahve Makinesi Temizlik Tableti 100*2 Gr

  Kahve makinenizi temizlemek neden önemlidir?

  Kahve makinenizi temizlemek sadece görünümünü korumakla ilgili değildir. Bu, kahvenizin kalitesini ve güvenliğini sağlamakla ilgilidir. Zamanla, makinenizin içinde kahve yağları, mineral birikintileri ve önceki demlemelerden kalan kalıntılar birikebilir.

  Bu kalıntılar kahvenizin tadını değiştirerek acı veya tatsız hale getirebilir. Ayrıca, makinenin içindeki sıcak ve nemli ortam, bakteri ve küfler için üreme alanı haline gelebilir ve sağlık riskleri oluşturabilir.

  Kahve makinesi temizleme tabletleri nasıl çalışır?

  Kahve makinesi temizleme tabletleri, makinenizde biriken inatçı kalıntıları parçalayan ve çözen aktif bileşenlerin bir kombinasyonunu kullanarak çalışır. Temizleme işlemi tipik olarak aşağıdaki adımları içerir:

  Kahve makinesi temizleme tabletleri, mineral birikintilerini ve kahve kalıntılarını çözmek için çalışan sitrik asit ve sülfamik asit gibi asitler içerir.
  Bazı temizleme tabletleri, makinenin içinde oluşmuş olabilecek bakteri ve küfleri ortadan kaldırmak için dezenfektan maddeler de içerir.
  Temizleme döngüsünden sonra, çoğu makine, kalan temizleme solüsyonunu çıkarmak için kapsamlı bir durulama gerektirir. Bu, makinenizde kalan kalıntı olmamasını sağlar.

  KAHVE MAKİNASI TEMİZLEYİCİ TABLETLER, profesyonel, süper otomatik veya yarı otomatik her türlü espresso kahve makinesine uygundur ve kahve ile temas eden tüm bileşenleri temizlemek için tasarlanmıştır. Kahve çekirdekleri, yoğun ve kremsi bir kahve için gerekli olan yağ bileşenine sahiptir. Ancak her kahve yaptığınızda grup başlıklarında, vanalarda, filtrelerde, duş başlıklarında ve elektrikli vanalarda yağlı kalıntılar birikebilir. Yüksek sıcaklıklar nedeniyle kısa sürede oksitlenip çürürler ve kahvenizin ekşi bir tat almasına ve makinenizin düzgün çalışmamasına neden olurlar.

  KAHVE TEMİZLEME TABLETLERİ'nin aktif oksijen ve doğal kökenli yüzey aktif maddelere dayalı yenilikçi formülü, kahve makinenizin iç kısımlarındaki yağlı ve yağlı maddeleri, bakterileri ve kötü kokuları, hiçbir kalıntı bırakmadan ve çevreye saygılı bir şekilde hızla yok eder. KAHVE MAKİNESİ TEMİZLEYİCİ TABLETLERİ düzenli olarak kullanmak, cihazınızın ömrünü uzatır ve optimum çalışma koşullarına kavuşturur. KAHVE MAKİNASI TEMİZLEYİCİ TABLETLER insan sağlığı açısından güvenlidir, çevreye saygılıdır ve içindeki maddeler makinenin metal bileşenlerini aşındırıcı değildir.

  Tablet formatı, KAHVE MAKİNESİ TEMİZLEYİCİ TABLETLERİ son derece kullanıcı dostu hale getirir.

  cf034d21-cdb1-4426-be66-c2205acc8720.jpg (51 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.