Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Lamborghini Kahve

Lamborghini denilince birçoğumuzun aklına elbette lüks ve pahalı arabalar gelmektedir. Fakat bir İtalyan otomobil markası da olan Lamborghini’yi sadece arabalardan ibaret olarak düşünmemek gerekir. Zira, gözlükten kol saatlerine, mücevherden elektronik aksesuarlara, turizm sektöründen mobilyaya kadar ve daha birçok sektörde Lamborghini markasını görebilmek mümkündür. Bunun yanında, dünyada içecek sektörünün de en büyük oyuncularından biri olan Lamborghini’nin kahve lezzetleri ile de ön plana çıktığını belirtmekte fayda var.

1981'ten bu yana Lamborghini şirketler topluluğunu yöneten Mr. Tonino Lamborghini, eşsiz lüks tasarım projeleriyle İtalya'nın tutkusunu ve ruhunu dünya pazarına getirmek için ailesinin mirasından ve mekanik ve otomotiv mühendisliği alanındaki geçmiş deneyimlerinden ilham almıştır. Birçok kategoride farklı ürünler ile dünya pazarında önemli bir yere sahip olan Tonino Lamborghini, İtalya’nın yüksek kaliteli mutfak geleneğini de dünyaya yaymak için çeşitli İtalyan içeceklerini üretmeye başlamıştır.

Lamborghini’nin 90'lı yılların ortasında piyasaya sürdüğü kahve, Tonino Lamborghini Espresso, şirketin bu alandaki ürün grubunun ilk örneklerinden biri olmuştur. Zamanla diğer ürün gruplarında olduğu gibi bu alanda da kalitesini ve çeşitliliğini artıran şirketin, günümüzde sıcak çikolataları, enerji içecekleri ve alkollü lüks içecekleri de bulunmaktadır.

İlk piyasaya çıktığı andan itibaren, her zaman dünya çapında bir İtalyan tarzının sembolü olarak kabul edilen Tonino Lamborghini Espresso, tüm dünyadaki kahve tüketicilerini memnun etmek için üç farklı karışım ile sunulmaktadır. Yeşil kahve çekirdeklerinin dikkatli seçim prosedürleri, sofistike işleme, kavurma ve depolama aşamaları ve ayrıca sıkı üretim kontrolleri, en yüksek kalitede kahve karışımlarının oluşmasını sağlamaktadır.

Lamborghini’nin Seçkin Kahve Karışımları

Lamborghini’nin en bilinen kahve harmanlarından biri Red Espresso’dur (Kırmızı harman). İçerisinde Orta Amerika bölgelerinden ve özellikle Brezilya’dan alınan Arabica çekirdekleri ve az miktarda da Robusta çekirdekleri bulunmaktadır. Dengeli ve yoğun bir gövdesi vardır.

Lamborghini’nin kırmızı harmanının 1 kg'lık paketleri, 2 kg'lık teneke kutuları, 3 kg ve 250 gr’lık (hem çekirdek hem de öğütülmüş halde) seçenekleri mevcuttur. Bunun yanında, kafeinsiz versiyonları da bulunmaktadır. Red Espresso günün her saati için ideal bir kahve deneyimi sunmaktadır. Aynı zamanda normal kapsül ve NESPRESSO® uyumlu kapsül versiyonları oldukça sevilmektedir.

Lamborghini’nin bir diğer kahve lezzeti ise Platinum’dur. İyi derecede bir asitlik oranı, tam gövdeli bir tadı ve yoğun bir aroması bulunan bu kahve, uyumlu bir Espresso’ya hayat veren seçkin bir karışımdır. Kahve severleri için bu karışım, 1 kg'lık paketler halinde sunulmaktadır.

Lamborghini’nin en sevilen kahvelerinden biri de kuşkusuz Black blend (Siyah harman)’dır. Hafif bir asiditeye sahip olan bu kahve, tam gövdeli bir karışım halinde bulunmaktadır. Tat olarak içerisinde kızarmış ekmekle ilgili ipuçları mevcuttur. Yemek sonraları için çok ideal bir kahve deneyimi sunan Black blend, ağızda acı kakao ve baharat izleri bırakmaktadır. Lamborghini’nin bu karışımı da 1 kg'lık paketler halinde sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.