Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Wacaco taşınabilir Espresso!
Belki birçoğunuza ismi yabancı gelebilir. Ancak kahve tutkunları Wacaco markasını gayet iyi bilir. Biz yine de bu ürünün tanıtımını en iyi şekilde sizlere yapmaya çalışacağız. Birçoğumuz espresso lezzetini yakından tanıyoruz. Hatta bu lezzeti her zaman yaşamak isteyenler bile var. Peki ama taşınabilir kahve makinesi ile lezzetli espresso keyfini her an yaşamak ister misiniz? Cevabınızı duyar gibiyim. O zaman sizlere bu makine hakkında biraz bilgi verelim.
Wacaco Manuel Espresso makinesi, 175 x 70 x 60 milimetre ölçülerinde ve 360 gram ağırlığında, mini bir kahve yapma makinesidir. Görünümü tıpkı bir termosu andırır. 70 milimetre su kapasitesi ve 8 gram kahve kapasitesi ile tek kişilik harika espresso lezzetini yanınızda taşıyabilirsiniz. Ölçü kaşığı ve özel içim bardağına ürün ile birlikte sahip olabilirsiniz. Wacaco Manuel Espresso makinesi ile çok az çaba harcayarak, espresso hazırlayabilirsiniz. Kahve içmeyi seviyorsanız ve sık kahve içenlerdenseniz, Wacaco Manuel Espresso makinesi ile dilediğiniz yerde kahve keyfini yaşayabilirsiniz. Seyahatte, ofiste ve evden uzakta her yerde Manuel Espresso makinesini kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Makinede bulunan özel piston tasarımı, az bir miktar su enjekte ederek, kolaylıkla kahve hazırlamanızı sağlar. Şık ve yenilikçi tasarımı ile bu ürünü yanınızda ayıramayacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.