Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Lipton çay tiryakilerinin vazgeçilmezi
Bir bardak çay lütfen… Dünya üzerinde bu cümle günde kaç kez kuruluyor acaba? Milyonlarca kez demek yanlış olmaz. Çay, dünyanın farklı ülkelerinde farklı şekillerde demlenerek masaların, sofraların, dost sohbetlerinin başmisafiri olmayı yüzyıllardır sürdürüyor. Çay deyince akla gelen en önemli markalardan biri de tabi ki Lipton. Çayın gramajını günlük kullanıma göre tasarlayan ve farklı pazarlama teknikleri ile müşterilerine sunan Lipton, çay tiryakilerinin ilk tercihleri arasında yer alıyor.
Her gün 100 milyar Lipton
Lipton markasının yaratıcısı Sir Thomas Johnstone Lipton, çayı toplumun her sınıfı ile buluşturan isim. Tarihler 1871 yılını gösteriyordu ki Bay Lipton, gerçekleştirdiği devrim ile çayı pahalı bir lüksten herkesin tüketebileceği bir içecek haline dönüştürdü. Lipton, o zamanlarda İngiltere’de sadece zenginlerin içebildiği çayı, farklı pazarlama teknikleri ile kitlelerle buluşturdu. Bugün, dünyanın dört bir köşesinde 100 milyar Lipton ürünü çay sevenlerin mutfak veya işyerlerinde yerini alıyor.
Dünyayı yaz kış saran lezzet
Farklı ebat ve boylardaki seçenekleri ile dünya çay piyasasının hakimlerinden biri olan Lipton kaliteden taviz vermiyor. Bardak poşet, demlik poşet gibi kullanım ve tüketim açısından çeşitli alternatifler sunan Lipton aromalı çayları ile de iddialı. Earl Grey demlik poşetle yapılan
çayın farkını anlamanız için sadece iyi bir çay tüketicisi olmanız yeterli. Böğürtlen çayı, yeşil
çay, kuşburnu ya da ada çayı. Kış aylarında sıcak bir fincan çay yaz aylarında ise soğuk çaya
dönüşerek içimizi ferahlatıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.