Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Toptan Kahve

Toptan kahve fiyatları ile alakalı aklınızdaki bütün soru işaretlerine yanıt sunabilecek adına sizler amacıyla bir yazı hazırladık.

 

Toptan kahve fiyatları amacıyla tetkik yapar iken nitelik ve ideal fiyatlar önceliğiniz olabilir. Uygun fiyatlı kahve bulmaktan ziyade almış bulunduğunuz kahve amacıyla bilmeniz gereken bir grup özellikler bulunmaktadır. Alacağınız kahveleri nerede kullanacağınızla alakalı olarak belirlediğiniz kahvenin özelliği bağlantılıdır.

 

Bu özelliklere göz atmak amacıyla sizler amacıyla hazırlamış bulunduğumuz kahve alırken nelere ilgi etmeliyiz ve kahve özellikleri nasıl olmalı yazılarımıza göz atmanızı muhakkak tavsiye ediyoruz.

 

Toptan kahve fiyatları ile alakalı tetkik yapar iken maksimum nitelik ve en ideal fiyat politikası birinci öncelik olmaktadır. Kavurduğumuz kahveler; profesyonel ticari ve nitelikli kahve çekirdekleri olarak 2 sınıfa ayrılmaktadır. Her 2 sınıftaki kahve çekirdekleri ile 3. dalga kahve ekipmanlarıyla (Hario V60,Chemex, Syphon, Aeropress vs.) demleme yapılabilir ve çok iyi neticeler alabilirsiniz. Kahvelerimizde robusta tercih etmemekteyiz, tamamıyla arabica (single origin) kahvelerdir. Kahvelerimizi kavurduktan sonra defect (kusurlu kahve) prosedürü yapmaktayız, kilo bağımsız kusurlu ve olgunlaşmamış kahveleri tek tek ayırıyor sizlere daha nitelikli kahve çekirdekleri ulaştırıyoruz.

 

Detaylı bir şekilde kahve proseslerini incelemek amacıyla Kahve Prosesleri

Yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Toptan kahve fiyatları ne kadar?

Single Origin ya da Arabica kahveler, yöresine göre fiyat farkları oluşmaktadır. Espresso, Yöresel Filtre Kahve Çeşitleri ya da Türk Kahvesi çeşitlerini sitemizden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Genel ortalamaya göre 1 kg kahvenin satış fiyatı 40 ila 100 Türk Lirası arasında değişmektedir.

 

Yerli üretim kahvelerimizi 250 gr, 500 gr, 1 kg olarak toptan kahve fiyatına satın alabilirsiniz.

İşletmeleriniz amacıyla ise internet sitemiz üzerinden 5 kg, 10 kg, 15 kg satın alabilirsiniz.

Örneğin 10 kg Honduras kahvesini tercih etmeniz durumunda aşağı yukarı 60 Türk Lirası kar etmektesiniz.

Fiyat politikamız tamamiyle Türkiye standartlarına göre fiyat-performans mantığıyla belirlenmiştir.

Sitemiz üzerinden Yöresel Kahve Çeşitleri, Türk Kahvesi, Espresso ve Tanışma Setleri kategorilerini inceleyebilir damak tadınıza en ideal kahveyi seçebilirsiniz.

Kahvelerimizi denemek amacıyla ise Tanışma setleri linkinden 3’lü, 5’li, 8’li

paketler durumunda satın alabilirsiniz.

 

Sitemiz üzerinden Colombia Supremo, Honduras San Marcos, Guatemala Huehuetenango, Ethiopia

Sidamo, Ethiopia Djimmah, Breasil Cerrado Espresso kahvelerine ulaşmanız mümkün.

Listemizde göremediğiniz ancak tercih ettiğiniz diğer bir yöresel kahve çeşidi var ise kahve heves formunu doldurabilirsiniz.

10 kg ve üzeri kahveleriniz için ise +0 536 713 22 22 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Toptan kahve alımında fiyatların tesirinin bulunduğu kadar kahvenin niteliksiniz ve kavurma yönteminin de büyük önemi bulunduğunu unutmayın. Hem de kahveyi demleme yönteminizin ve kullandığınız ekipmanların kahvenizin tadına direkt olarak da tesiri olmaktadır.

 

Ekipmanlar linkinden gereksiniminiz olan demleme ekipmanını tercih edebilirsiniz.

 

Ekipmanlar linkinden gereksiniminiz olan demleme ekipmanını tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.