Soğuk Kahve Demleme Seti Kule Tekli

2.599,90 TL
Kahveciniz

Soğuk Kahve Demleme Seti Kule Tekli

Kahveciniz

Soğuk Kahve Demleme Seti Kule Tekli

Stok Kodu : KD0302
En çok tercih edilen sistemlerin bir araya getirilmiş halini sizlere sunuyoruz. Kule tipi Kahveciniz'in özel dizaynı olması yanında size pratik bir soğuk demleme sistemini sunuyoruz. 1 lt lik hacimlidir.
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • Kahveciniz Soğuk Kahve Demleme Ekipmanı

  En çok tercih edilen sistemlerin bir araya getirilmiş halini sizlere sunuyoruz.

  Kule tipi Kahveciniz in özel dizaynı olması yanında size pratik bir soğuk demleme sistemini sunuyoruz.

  1 lt lik hacimlidir.

  Soğuk Buzlu Kahve Nasıl Demlenir?

  Ekipmanımınız üst haznesine 800 ml buzlu, soğuk suyu dolduruyoruz.  Orta hazneye önce metal filtreyi yerleştiriyoruz. Hemen üstüne 80 gram french press ayarında öğütülmüş kahvemizi ve onunda üstüne kağıt filtremizi yerleştiriyoruz.  Kağıt filtre ve Metal filtre ekipmanla birlikte gelmektedir.  Ardından üst haznenin musluk ayarından su ayarını dakikada 30 damla olacak şekilde ayarlıyoruz.   8 ila 10 saat arası bir demlenmenin ardından soğuk kahvemiz hazır.

  kahveciniz.jpg (4 KB)

  Kahveciniz
  28 yıldır kahve sektöründe, dişimiz ve tırnağımız ile bulunduğumuz konuma geldik. 2017 yılında internet dünyasına fırtına gibi girdik. Zaten bizi tanıyan binlerce insanın yanı sıra, milyonlarca kahve severe ulaşmayı başardık.Herkes bizi çok sevdi. Ee kolay değildi, çay kültürü olan bir ülkede kahveyi sevdirmek. Çünkü biz işimizi çok seviyorduk ve bu uğurda dünyanın birçok yerini dolaştık.En iyi kahve çekirdeklerini inceledik ve analiz ettik. En iyi kahveyi sizlere sunmak adına, günlerce bir dünya dolusu kahve içip, uykusuz kaldık. Hazır paket ile ülkemize gelen kahveler ile insanımızın yetinmeyeceğini biliyorduk. Biliyorduk ki, bu ülkede birçok insanın kahve içeceğini merak ediyor ve en iyisini istiyor. Biz de yalnızca kahve satmadık. En iyi kahve çekirdeklerini, bozmadan insanlarımıza ulaştırdık.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.