Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kahvaltıların ve öğleden sonraların vazgeçilmezi olan çay keyfini her yerde yaşamak isteyenler pratik olarak çay makineleri kullanabilir. Hem kısa sürede çay yapmayı sağlayan hem de gittiğiniz her yere çayınızı taşımanızı sağlayan bu makineler, konforlu bir çay demleme imkanı sağlamaktadır.

 

İçinde süzgeç olan modeller ya da cam hazneli makineleri bütçelerinize göre tercih edebilirsiniz. Çay makinesi ve kahve makinesi gibi ihtiyaçların tüm evlerin demirbaşı olması bu ürünlerin satın alınması konusunda geniş bir bütçe aralığının da bulunmasına yol açmıştır. Çay makinesi ve kahve makinelerinde bol çeşit arayışı olanlar, sitemizden en iyi markaları tercih edebilir.

 

Özellikle iş yerleri ve öğrenci evlerinde büyük bir ihtiyaç olan çay makinleriyle çay keyfinizi her zaman  doğru demlenme şekliyle ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Çay Makinesi Fiyatları

 

Çay makinesi fiyatları 80 TL’den başlar ve kalite ve özelliğe göre değişiklik gösterir. Genelde plastik malzemelerden üretilen makineler daha ucuzdur. Ürünün kalitesi ve enerji tasarruf düzeyi artış gösterdikçe fiyatı da artış gösterir. Buna göre tercih edilen marka ve modeller de fiyatın farklılık göstermesine neden olmaktadır.

 

Çay makinesi ve diğer elektronik ürünler, çayınızı kaliteli biçimde demlemenize yardımcı olacaktır. Özellikle çayı yakmadan demlediğinizde, evinizde orta ateşte demlediğiniz çaydan farkı kalmayacak olan bu ürünleri en iyi sonuçları alabilirsiniz.

 

Çay Makinesinde Çay Demlemek

 

Çay demlemek çayı haşlarken yakmadan demlemek şeklinde uygulanır. Yani 100 derece olan kaynama sıcaklığına ulaşana kadar demliğe çay eklenmemelidir. Daha sonra ekleyeceğiniz suyu ve yeniden su haznesine eklediğiniz suyu 15 dakika kaynatarak, çayınızı yarım saat içinde içmeniz gerekecektir. Rengi bulanıklaşan ve açılan çay taze çay değildir. Bu yüzden keyifli bir içiş için doğru çay demleme tekniğini bilmeniz gerekir.

 

Poşet Çay Demleme

 

Poşet çay demleyerek elde edeceğiniz çayları da çay makinesi ile demleyebilirsiniz. İş yerlerinde çok sık tercih edilen bu makinelerde genelde yuvarlak poşet çayların tercih edilmesi söz konusu olmaktadır. Doğru çay demleme tekniğiyle demlediğinzi çayınızı günün her saatinde içebilir, temiz bir biçimde çayınızı demleyebilirsiniz.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.