Tarihi Adıyaman Damla Sakızlı 250 Gr

35,90 TL
TAK

Tarihi Adıyaman Damla Sakızlı 250 Gr

TÜKENDİ
TAK

Tarihi Adıyaman Damla Sakızlı 250 Gr

Stok Kodu : K01096
SKT : 28.03.2024
Damla sakızının ferahlatıcı etkisi ilk yudumdan itibaren sizi etkisi altına alacak bir lezzet Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi.
35,90 TL
stoktan-teslim
indirimli
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Öneri Kutusu
 • Tarihi Adıyaman Damla Sakızlı Türk Kahvesi 250 Gr

  Kültürümüzün temeli niteliğinde olan Türk kahvesinin bambaşka ve özel bir versiyonu da Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi. Damla sakızının ferahlatıcı aroması ve Türk kahvesinin kült değeri ile bir araya geliyor. Bu muhteşem birleşim kahve severlerin vazgeçilmezi olmaya aday.Damla sakızı severleri ve kahve tiryakilerini bir fincanda toplayan lezzet Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi Yoğun damla sakızı aroması ve Türk kahvesinin benzersiz lezzeti ile Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi vazgeçilmeziniz olacak. Damla sakızının ferahlatıcı etkisi ilk yudumdan itibaren sizi etkisi altına alacak bir lezzet Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi.Uzun aromanın sırrı, saklayış şeklinizde saklı Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesi’ni ilk yudumladığınız andan itibaren bu benzersiz lezzeti sık sık içmek isteyeceksiniz. İlk aldığınız etkiyi daima alabilmeniz için Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesini saklayış şekliniz çok önemli. Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesini uzun süre aromasını taze saklayabilmek için serin ve kuru yerde ağzı kapalı ambalajında saklamaya özen gösteriniz.Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi bir de bu püf noktaları ile deneyimleyin. Vazgeçemeyeceksiniz!Kullanacak olduğunuz Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizin taze olması. Burada bahsettiğimiz üzere saklama koşullarına özen gösterilmesi gerekmektedir.Kullanacak olduğunuz suyun klorlu olmaması önemli bir nokta. Bu yüzden Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi yaparken içme suyu kullanmanız kahvenizin köpüklü olmasını sağlayacaktır.Kullanacak olduğunuz suyun, soğuk olması da köpüğünüzün fazla olmasında yarar sağlayacaktır.Cezvenizi ocağa koymadan önce hafif karıştırarak Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi, suyun ve şekerin birbirine karışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede yumuşak bir kıvam elde edeceksiniz.Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi, ocağa aldıktan sonra ara ara karıştırın, hızlı ve sert bir karıştırma kahvenizin köpüğünü dağıtacağını aklınızda bulundurun.Ardından kahvenizi hafif kabarınca üstündeki köpüğü fincanlara dağıtabilirsiniz. Kahvenizin fazla kaynamasını beklerseniz, köpüğünüzü dağıtabilirsiniz. Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi çok fazla kaynamadan fincanlarınıza yavaşça kenarından koymalısınız. Hızlı ve ortadan kahvenizi koymaya çalışırsanız olan köpüğünüzü kaybedebilirsiniz.Kahve tutkunlarının ve damla sakızının ferahlatıcı etkisine bayılanların bir numarası olan Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvesini mutlaka deneyimlemelisiniz. Tarihi Adıyaman Kahvecisi Damla Sakızlı Türk Kahvenizi ruhunuzu saracak.

  Tarihi Adıyaman Kahvecisi

  Tarihi Adıyaman Kahvesi, tüm ürünlerini üretirken gıda güvenirliğini, hijyen ve sanitasyonu ön planda tutmaktadır. En iyi kaliteyi yakalamanın yolu gıda güvenliğini sağlamaktan geçer. Her türlü bozulma ve bulaşmaya yol açan etkenden arındırılarak insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde tüketime uygun hale getirilmiş gıda çeşididir. Gıda kaynaklı hastalıklara neden olan biyolojik, fiziksel ve kimyasal etkileri önleyecek şekilde gıdaların işlenmesi, hazırlanması ve depolanması ve son tüketiciye sunulmasını tanımlayan bir sistem döngüsüdür. Hijyenin kelime anlamı sağlık bilimi demektir. Yani sağlık için hazırlanan koşulların ön görülmesi ve uygulanmasıdır. Gıdanın kullanım amacı dikkate alınarak tehlikenin kullanıma alınması ve gıdanın insanlar tarafından tüketiminin uygunluğunun sağlanması için gerekli her türü koşul ve önlemlerin alınmasıdır. Gıda üretiminde temizlik ve SAĞLIKLI koşulların oluşturulması ve korunması demektir. Gıdanın hasatından tüketimine kadar her türlü kontaminasyona uğramasının engellenmesi demektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.