Kahveciniz 535/203 Basket Filtre Kağıdı 500 Adet B20

5.199,90 TL
Kahveciniz

Kahveciniz 535/203 Basket Filtre Kağıdı 500 Adet B20

YENİ
Kahveciniz

Kahveciniz 535/203 Basket Filtre Kağıdı 500 Adet B20

Stok Kodu : KD00972
535/203 Basket Filtre Kahve Kağıdı 500'lü tüm profesyonel kahve makinelerinde kullanılabilir.Kafe, Otel ve restaurantlar için uygundur.
5.199,90 TL
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 •    
  Kahveciniz 535/203 Basket Filtre Kağıdı 500 Adet B20

  535/203 Basket Filtre Kahve Kağıdı 500'lü tüm profesyonel kahve makinelerinde kullanılabilir.Kafe, Otel ve restaurantlar için uygundur.Ekstra ince dokusuyla yoğun aroma elde etmenizi sağlar..Kahve aromasını % 99 oranında filtreleyen özel sinüsleri kahve keyfinize keyif katar.Paket içerisinde 500 adet filtre kağıdı bulunmaktadır.

  Kahve Filtresi Kullanım Talimatı:Kahve filtresini kuru filtre haznesine yerleştiriniz.Öğütülmüş filtre kahveyi(her fincan başına tepeleme bir tatlı kaşığı 6-7 gr) kahve filtresinin içine döküp,koyduğunuz kahve miktarına göre kahve makinenize su ilave edeniz ve makinenizi çalıştırınız.Kahveniz hazır.

  • Brovilor:B20 HW
  • Animo:Combi Line CB2X20 Lt

   

  Filtre Kahve Basket kâğıdı ile kahve yapımı nasıldır?

  Filtre Kahve, makinenin içine konulan suyun ısıtılarak filtrede bulunan kahveyi damla damla alt hazneye doldurmasıyla oluşmaktadır. Bu damla damla dökülen kahve, filtre yardımı ile süzüldüğü için daha yumuşak ve güzel bir tada sahiptir. Filtre Kahve makinesindeki, Filtre Kahve Basket kâğıdı ile kahvenin içindeki yağ ve asitler süzüldüğü için kahvenin tadı yumuşak hale gelmektedir. Yapımına gelecek olursak; Filtre Kahve makinesinin üst kısmında bulunan filtre bölümüne kahve eklenir, ardından eklenen kahve kadar, su da haznenin içine konulur. Suyun ısınması ile filtrenin içine koymuş olduğunuz kahve damla damla alt hazneye dolmaktadır. 

  Kahve, nasıl demlenir?

  Filtre Kahve Basket kağıdından bahsettik, Filtre Kahve demleme metotları da Filtre Kahve Basket kağıtları ile yakından ilgili diyebiliriz. Kahve demlemenin ise aslında tek bir yöntemi yok. Toplamda dört adet kahve demleme yöntemi bulunmaktadır. Gelin, kahvenin tadını daha da güzelleştiren bu demleme yöntemlerini biraz inceleyelim.

  1. 1.  Salma yöntemi ile kahve demleme:Bu yönteme salma veya daldırma yöntemi de denilebilme Yöntem ise şu şekilde; öğütülmüş olan kahvenizi su ile karıştırıp, belirli bir süre bekleyerek demlenir. Bu yönteme en bilinen örnek ise French Press’tir.
  2. 2.  Filtreleme yöntemi ile kahve demleme:Filtre Kahveler ile hayatımıza girmiş olan filtrelerdeki mantık burada da geçerli. Yöntem şu şekilde; sıcak suyu öğütülmüş kahvenizin üzerine dökünüz, posasını filtrede bırakarak, kahve aşağısında bulunan kaba süzün. Bu yönteme örnek ise konik veya kağıt filtre örnek verilebilir.
  3. Basınç Yöntemi ile Kahve DemlemeBu yöntemin en bilinen ve severek tükettiğimiz örneği espresso. Yöntem ise şu şekilde; sıcak su basınç yardımıyla kuvvetli bir şekilde öğütülmüş kahveden geçirilerek yapılır.
  4. 4.Kaynatma ile Kahve Demleme:Kaynatma yöntemine ise kırk yıl hatır alma niyetiyle içilen Türk kahvesi en güzel örnek diyebiliriz. Yöntem ise şu şekilde; çekilmiş kahve suda kaynatılır ve kaynama noktasının üzerinde su ile temasta kaldığı en eski yöntemdir. 

  Kahveciniz ile her türlü filtre kahve kağıdı sorunuz için iletişime geçebilirsiniz.

  indir.png (5 KB)

  Rockline
  Rockline Europe, birinci sınıf hijyenik çözümler sağlayıcısıdır. Birleşik Krallık, Almanya ve Çin'deki üretim tesislerimiz ile tüm Avrupa'daki müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz. Avrupa'nın en büyük markaları ve perakendecileri için ürünler üretiyoruz ve uzun yıllara dayanan hizmet ve ortaklığımız sayesinde onlarla güçlü ilişkiler geliştirdik. Bir şirket olarak, tüketici trendlerini anlayarak ve sürekli yenilik sağlayarak müşterilerimizin işletmelerinin büyümesine yardımcı olacak yeni yollar bulmaya aktif olarak çalışıyoruz; müşterilerimizin kendilerini rakiplerinden farklılaştırmasına olanak tanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.