Hakkımızda


Binlerce kahve var, ama bir tane Kahveciniz var!
Kusura bakmayın ama mütevazi olamayacağız!
27 yıldır kahve sektöründe, dişimiz ve tırnağımız ile bulunduğumuz konuma geldik. 2017 yılında internet dünyasına fırtına gibi girdik. Zaten bizi tanıyan binlerce insanın yanı sıra, milyonlarca kahve severe ulaşmayı başardık.Herkes bizi çok sevdi.
Ee kolay değildi, çay kültürü olan bir ülkede kahveyi sevdirmek. Çünkü biz işimizi çok seviyorduk ve bu uğurda dünyanın birçok yerini dolaştık.En iyi kahve çekirdeklerini inceledik ve analiz ettik. En iyi kahveyi sizlere sunmak adına, günlerce bir dünya dolusu kahve içip, uykusuz kaldık.
Hazır paket ile ülkemize gelen kahveler ile insanımızın yetinmeyeceğini biliyorduk. Biliyorduk ki, bu ülkede birçok insanın kahve içeceğini merak ediyor ve en iyisini istiyor. Biz de yalnızca kahve satmadık. En iyi kahve çekirdeklerini, bozmadan insanlarımıza ulaştırdık.

Bununla da yetinmedik. En iyi kahve çekirdeklerinin yapılacağı, kahve demleme
ekipmanlarını da ülkemize getirdik. Bu ekipmanların hepsi özenle seçildi ve en iyi markalar ile anlaşma sağlandı. Çay içen insanlarımızı da unutmadık.Çayın ülkemiz insanı için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
Bu yüzden kahve ekipmanlarında gösterdiğimiz hassasiyeti çay ekipmanlarında da gösterdik. Yalnızca perakende olarak değil, birçok kuruma da hizmet vermeye başladık. İnsanlar soru sormaya başladı ve bizde onlara yardımcı olmaya başladık. Danışmanlık hizmetimizi devreye soktuk ve her gün kendimizi geliştirdik. Ticari zekamızı başka alanlarda da değerlendirmeye karar verdik. Ve sonuç gerçekten de muhteşemdi! Yiyecek ve içecek otomatlarında da bilinen bir isim haline geldik. Bugün Türkiye’nin en önemli kurumlarında, yiyecek ve içecek otomatlarında, Kahveciniz isminin izlerini bulabilmeniz mümkündür. Bize güvenen ve destek veren müşterilerimizde, online olarak güvenli ve hızlı alışveriş imkanı sağladık.

İnternet sitemizde, hiçbir şeyi eksik bırakmadık. Kahve ile ilgili her türlü bilgi ve ekipmanları,
insanlar sitemizden öğrendiler. Yurtdışından ithal ettiğimiz ve derinlemesine bir tecrübe edindiğimiz; kahve otomatları, yiyecek ve içecek otomatları, barista ekipmanları ve daha birçok ekipmanı ülkemize tanıttık. Bu sayede derin bir bilgelik ve deneyim kazandık. Kısacası biz ülkemiz insanlarını çok sevdik ve onlar da bizi çok sevdi. Artık birçok insan bizi tanıyor.

Binlerce kahve var, ama bir tane Kahveciniz var!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.