Tarihi Adıyaman Osmanlı Dibek Kahvesi 250 Gr

35,90 TL
TAK

Tarihi Adıyaman Osmanlı Dibek Kahvesi 250 Gr

TAK

Tarihi Adıyaman Osmanlı Dibek Kahvesi 250 Gr

Stok Kodu : K00115
SKT : 27.03.2024
Osmanlı dibek Kahvesi bir kahve türü değil, farklı bir öğütülme şeklidir. Dibek kahvesi ismini öğütüldüğü havandan alınır. Ağaçtan ya da taştan yapılan ve genellikle tahıl gibi ürünleri ezmek için kullanılan bu havana dibek adı verilir. 
35,90 TL

-

+

Toptan Alın İndirim Kazanın
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
24 - 240
%20
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Öneri Kutusu
 • Tarihi Adıyaman Osmanlı Dibek Kahvesi 250 Gr

  Her fincan kahve için cezvenize kahve fincanı ölçüsünde su koyunuz.Üzerine 15 gr yemek kaşığı veya ölçek kuru kahve ve arzu ettiğiniz miktarda şeker ilave ediniz.Kahveyi kısık ateşte karıştırarak köpük oluşuncaya kadar pişiriniz.Kabaran köpüğü fincanlara boşaltıp cezvede kalan miktarı bir taşım daha kaynatarak fincanlara ilave ediniz.

  İçindekiler

  Yemen Kahvesi, Menengiç,Harnup Tozu(keçi boynuzu),salep,kakule,kakao,kahve kreması

  Tarihi Adıyaman Kahvecisi

  Tarihi Adıyaman Kahvesi, tüm ürünlerini üretirken gıda güvenirliğini, hijyen ve sanitasyonu ön planda tutmaktadır. En iyi kaliteyi yakalamanın yolu gıda güvenliğini sağlamaktan geçer. Her türlü bozulma ve bulaşmaya yol açan etkenden arındırılarak insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde tüketime uygun hale getirilmiş gıda çeşididir. Gıda kaynaklı hastalıklara neden olan biyolojik, fiziksel ve kimyasal etkileri önleyecek şekilde gıdaların işlenmesi, hazırlanması ve depolanması ve son tüketiciye sunulmasını tanımlayan bir sistem döngüsüdür. Hijyenin kelime anlamı sağlık bilimi demektir. Yani sağlık için hazırlanan koşulların ön görülmesi ve uygulanmasıdır. Gıdanın kullanım amacı dikkate alınarak tehlikenin kullanıma alınması ve gıdanın insanlar tarafından tüketiminin uygunluğunun sağlanması için gerekli her türü koşul ve önlemlerin alınmasıdır. Gıda üretiminde temizlik ve SAĞLIKLI koşulların oluşturulması ve korunması demektir. Gıdanın hasatından tüketimine kadar her türlü kontaminasyona uğramasının engellenmesi demektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.