Puly Caff Brew Temizlik Tableti 4 Gr 120 'Li

278,69 TL
Puly Caff

Puly Caff Brew Temizlik Tableti 4 Gr 120 'Li

Puly Caff

Puly Caff Brew Temizlik Tableti 4 Gr 120 'Li

Stok Kodu : KD00155
Ev tipi ve Endüstriyel kahve makinalarındaki kahve artıklarını temizlemekte kullanılan bu filtre kahve makinası tableti aynı zamanda kötü kokuları da ortadan kaldırıp mükemmel bir kahve sunumuna katkı sağlar...TAM OTOMATİK MAKİNELERE UYUMLUDUR.
278,69 TL
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 150 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
ücretsiz iade 2 İş Günü İçerisinde Kargo Pandemiden dolayı
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Öneri Kutusu
 • Puly Caff Brew Temizlik Tableti 4 Gr 120 'li

  Şahsi veya Endüstriyel tip espresso makinelerinin periyodik temizliklerinde uygulanan temizleyicidir .Süper otomatik espresso makinesi ve kahve makineleri için deterjan, 20mm kalibre edilmiş tabletlerden oluşmaktadır.. NSF onaylı (insan sıhhatine ve metal alaşıma zarar vermiyor) Puly Caff ile espresso makinesinde olan yağları , espresso parçacıklarını (telve) ve kireç ile pis kokuları giderebilir ve uzun ömürlü kalmasını . Günlük temizlik için ideal, kahve artıkları kaldırır ve hoş olmayan kokuları ortadan kaldırır.Günde 10 dakikanızı espresso makinesi temizliğine ayırarak , makinanın ömrünü 2-3 katına arttırabilir , bu arada her gün aynı kalitede kahve yapabilirsiniz (temiz olmayan makinelerden çıkan Espresso’lar acılaşmaktadır).
  Tüm Puly Caff ürünleri İtalya'da üretilmektedir.

  Puly Caff
  1961'de dünya liderlerinde İtalya'da doğdu - NSF International, Puly CAFF ve Asachimici, Vescovato (Cremona) Italy tarafından üretilen Puly süt tarafından test edildi ve sertifikalandırıldı; 1890'dan beri teknolojik deterjanlar başarılarını uluslararası pazardaki kalite ve inovasyona dayandırmıştır. Kahve makineleri ve kapuçinoların temizliğinde kullanılan deterjanlar için gerekli olan diğer ürünler, kalitesi ile gurur duyamaz. Asachimici dünya patentleri sayesinde Puly Caff tozu ve çıkıntıları ve Puly süt sıvısı, kireç artıklarını ölçeklenen parçalardan tamamen uzaklaştırır, aynı zamanda bira ile temas eden tüm parçaları, "temizliğin ötesinde" saflığı garanti altına almak için korur Classic Espresso ve Original Italian Cappuccino'nun organik özelliklerine saygı duymak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.