Prince Dolce Aroma Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg

474,50 TL
Prince

Prince Dolce Aroma Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg

Prince

Prince Dolce Aroma Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg

Stok Kodu : K02067
SKT : 20.02.2026
Bu muhteşem espresso kahvesi, tüketicilerin zevkine uygun olarak en iyi ve en kaliteli kahve çekirdeklerinden üretmiştir. Gerçek İtalyan Espressosunun Tam Ve Kaliteli Lezzetini ve Tadını Çıkarmanızı sağlayan Bir Karışım...
474,50 TL
ücretsiz kargo
stoktan-teslim
kahvenizi öğütelim
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (20)
 • Öneri Kutusu
 • Prince Dolce Aroma Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg

  Grande Aroma, Devolli’nin özenle seçtiği kahve çekirdeklerinden ortaya muhteşem bir kahve aroması ve hoş bir lezzet çıkardığı bir kahvedir. Birinci sınıf kalitedeki kahve çekirdeklerinin öğütülmesi ile hazırlanan Grande Aroma, harika bir kahve deneyimi sunmaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere, bu kahvenin en büyük özelliği eşi benzeri bulunmayan bir aromaya sahip olması ve içenlerin damağında uzun soluklu bir tat bırakmasıdır.

  Gerçek İtalyan espressonun tam ve kaliteli lezzetinin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir harmandır.   Prince Dolce Aroma Espresso, çok sayıda test yaparak doğru ve güzel bir espresso harmanı üretti, daha kaliteli ve   kahve çekirdeğinin kalitesini müşteri zevkine göre daha iyi hale getirdi. Mükemmel ambalaj tasarımı, kaliteli   harmanı ve uygun fiyat ile bu ürün, şüphesiz espresso kahvenin prensi. Dikkatlice pişirilir, soğutulur ve vakumda paketlenir, karakteristik   bir lezzet verir ve çok dayanıklıdır. Bu, Prince Dolce Aroma Espressonun Kosova'da yeni bir espresso kültürünün taşıyıcısı olarak   kazandığı inkar edilemez başarıya işaret ediyor. Ve bu başarı, kahvemizin özel kalitesini gösterir.

  Prince Espresso, gerçek İtalyan espresso'nun tam ve rafine kalitede lezzetinin tadını çıkarmanızı sağlayan bir karışımdır. Prince Espresso kapsamlı testler yaptı ve araştırma ve geliştirmeye dayanan doğru tarifi ve harmanı bulmaya çalıştı ve tüketicilerimizin zevkine uygun olarak en iyi ve en kaliteli kahve çekirdeklerinden espresso kahveyi üretti.  Üstün ambalaj tasarımı, kaliteli harmanı ve uygun fiyatıyla bu ürün, espresso kahvenin gerçek aşıklarının ve uzmanlarının kalbine tartışmasız bir şekilde ulaşacaktır.

  Çekirdek

  %70 Arabica
  %30 Robusta

  Değerler


  Lezzet
  Vücut

  Kavrulma


  Orjin: Brezilya'nın San Paulo bölgesinden gelen doğal arabica,Hindistan ve Afrika robustası
  Tadım Profili:Fındıksı Çikolata, Dengeli, yoğun gövdeli
  Aroma: Orta
  Asidite Canlı
  Gövde Yoğun

  Devolli Princ
  Devolli Princ, 2002’den beri, en iyi Arabica çekirdeklerinin seçimi için dünyanın her yerinden kahve üreticileri ile işbirliği yapıyor. Modern fabrika kahve üretimi için en kaliteli İtalyan teknolojisi ile donatılmıştır. Peja'nın fabrikasında, geleneksel pişirme ve kalite kontrolü kahveye mükemmel bir tat verir. Yeterli paketleme karakteristik lezzeti korur ve uzun süre saklar. Bu şekilde Devolli Princ, kahve severlerin en sevdikleri kahve lezzetleri için özel çalışan bir markadır. Bugün Devolli Princ, Kosova'daki en başarılı markadır. Devolli Princ aynı zamanda Makedonya ve Karadağ'a ihraç ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.