Nitelikli Kahve Demleme Haznesi Usa Stagg [x]

3.620,23 TL
FellowProducts

Nitelikli Kahve Demleme Haznesi Usa Stagg [x]

FellowProducts

Nitelikli Kahve Demleme Haznesi Usa Stagg [x]

Stok Kodu : KD00247
3.620,23 TL
ücretsiz kargo
stoktan-teslim
indirimli
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 •  

  Nitelikli Kahve Demleme Haznesi - USA Stagg X

  StaggX'in kısa boyu, geleneksel dökme usulü ve kesintisiz yavaş dökme yöntemi ile bir araya gelerek mükemmel sonuç verir. StaggX ile 
  demleme, su dağılımı ve ekstraksiyon ( demleme-özütseme ) üzerinde daha fazla kontrol imkanı sağlar. Gelenekselcilerin sabah ritüelini
  mükemmelleştiren araç!

  STAGG [ XF ] Daha az uğraşla daha berrak ve temiz kahveler yapmak isteyen demleyiciler için; StaggXF ile ''dök ve git '' , ''fulle'' metodu.
  XF’in uzun sütunu, geleneksel olmayan fill-up metodu ve üstten-dök metodunu kombinleyerek eşsiz lezzeti yakalamanızı sağlar...

  Fellow

  Uykusuz gecelerin ve uzun çalışma saatlerinin dostu, uykunun düşmanı, dost meclislerindeki koyu muhabbetin vazgeçilmezidir, Kahve. Ülkemiz ve dünya çapında bir Kahve kültürü var ve bu Kahve kültürü uzun yıllara dayanmakta. Geçmişten günümüze değişmeyen değerlerden biridir Kahve çekirdeği. Kahve çekirdeğinin serüvenine en büyük katkıyı şüphesiz ki Kahve Demleme teknikleri de yardımcı oldu diyebiliriz. Son yıllarda cafe kültürünün artması ve faydaları sebebi ile sık tercih edilen Kahve türlerinden biri de filtre Kahveler. Filtre Kahveler, filtre kağıtları sebebi yağ oranının azaltılmasından kaynaklı ve yumuşak içimi sebebi ile sık tercih edilen Kahve çeşitlerinden biri. Ülkemizde yeni yeni patlat veren bir içecek türü olsa da filtre Kahveler dünya kültüründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Fellow, filtre Kahve bazında ve sıcak içecekler üretiminde bir numaralı markalardan biri. Fellowa ait birkaç ürünün özelliklerine değinelim.

  Üçüncü nesile yakışan Kahve Demleme cihazı: Duo Coffee Steeper

  Kahve yapımı adeta ritüele döndüğü için Kahve Demleme cihazında da önemli bazı noktalar bulunmakta. Nitelikli Kahve Demleme ekipmanı Duo Coffee Steeper, Kahvenizin tam karışmasını sağlayan paslanmaz bir filtreye sahiptir.  Duo Coffee Steeper’ın Demleme haznesinin yapısı güçlü ve gövdeli ekstraksiyon için öğütülmüş Kahvenin suyun içinde dolaşmasına olanak sağlar. Duo Coffee’nin özel filtresi sayesinde fincanın dibinde tortu kalmaz ve üstten dökme metotları gibi manuel işlem gerektirmemektedir.

  Uzun vadeli kullanımlarda bir numara!

  Kettle kullanımı genellikle uzun vadeleli olmamaktadır. Fakat Fellow Stagg Kettle Demleme  USA , uzun vadeli ömrü ile dikkat çeken bir kettle örneğidir.. Stagg Kettle Demleme  USA, standart kettlelardan farklı özellikleri ile dikkat çekici bir cihaz.

  Isı göstergesinin bulunması ile Demleme sırasında çok önemli olan 90-96°C aralığını vurgulayan kırmızı renk uyarısı bulunmaktadır. Şık tasarımının yanı sıra, Stagg Kettle’da bulunan ibrik, yavaş bir sıvı dökümü sağlamaktadır. Bu sayede oluşabilecek kaza ihtimali en aza indirgenmiş oluyor. Aynı şekilde ağız kısmı da en uygun sıvı dökümü için tasarlanmıştır. Stagg Kettle’ın sap kısmı, kullanıcının en iyi kavramayı sağlayabilmesi için ergonomik bir yapı ile tasarlanmıştır. Stagg Kettle’nın uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasının temel sebebi ise malzemesinde kullanılan paslanmaz çeliktir. Renk seçenekleri bakımında da güzel alternatifleri olan Stagg Kettle’nın mat siyah, parlak çelik ve bakır renkleri bulunmaktadır.

  Çay Demlemek hiç bu kadar zarif olmamıştı

  Ülkemizde çay kültürü oldukça yaygın. Fellow Raven Tea Kettle  ile çay Demlemeyi bambaşka boyuta taşımayı hedef haline getirmiş bir marka. Isı göstermeli çay Demleme cihazı olan Raven Tea Kettle’dan bahsetmemek olmaz. Raven Tea Kettle’yı diğer sıradan kettleden ayıran özellikleri bulunmaktadır. Tasarımında bulunan entegre çay filtresi, yapacak olduğunuz çay çeşidini kontrol edilebilir sıcaklıkta Demlemeye yardımcı olmaktadır. Raven Tea Kettle’nin termometresi sayesinde, çayın yanması engellenir ve bu sayede çayın aroması konur. Mükemmel bir çay deneyimi yaşamak Fellow Raven Tea Kettle ile mümkün. Üstelik mat siyah renkli tasarımı sayesinde mutfağınıza şık bir etki yaratacaktır.

  Mükemmel Demleme için ihtiyacınız olan tek şey!

  Demleme aşamalarını incelemişken, kullandığınız Demleme haznesinin de önemli olduğunu belirtmekte fayda var.  Demleme haznenizin yapısı Kahvenize etkisi şüphesiz, bu yüzden mükemmel Demleme için ihtiyacınız olan tek şey USA Stagg XF.  Nitelikli Demleme haznesi olarak bilinen USA Stagg XF, size benzersiz bir Kahve deneyimi sunuyor. USA StaggX ile Demleme, su dağılımı ve ekstraksiyon ( Demleme-özütseme ) üzerinde daha fazla kontrol imkanı sağlamaktadır. 

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.