Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Mosa

Mosa (tam adıyla Mosa Industrial Corporation), 1988 yılında Tayvan’da kurulmuş bir şirkettir. Ürün gamında bazı otomotiv parçaları da bulunan Mosa’nın öne çıkan ürün gruplarından biri de krema yapımında ve soda hazırlamada kullanılan dispenserdir. Bunun yanında Mosa, çok büyük bir kapsül üreticisidir.

Ürettiği kapsüller arasında içerisinde nitröz oksit, saf azot veya karbondioksit bulunan seçenekler mevcuttur. Bu kapsüller sırasıyla krema elde etmek, nitro cold brew kahve hazırlamak ve soda üretmek amacıyla kullanılmaktadır. Oldukça kaliteli ürünler üreten firma, bu kapsüllerin üretimi için gerekli olan bütün sertifikalara sahiptir.

Mosa, Tayvan’da Central Taiwan Science Park-Huwei Park içerisinde 180 bin metrekarelik bir alanda kurulu olan ve ülkenin şirketleri arasında yer alan önemli bir firmadır. 1988 yılında ilk kurulduğunda geleneksel plastik ürünlerin imalatını yapan firma, 1995 yılına gelindiğinde faaliyet alanını büyük ölçüde genişletmeye başlamıştır. Ürün gamına endüstride kullanılan birçok hassas ekipmanı dahil eden Mosa, yüksek basınçlı gaz silindirlerinin imalatını ve bu silindirlere gaz dolum işlemini de kabiliyetlerine arasına almıştır. 2003 yılında profesyonel bir yüksek basınçlı gaz tüpü üretici olarak otomotiv alanında faaliyet göstermeye başlayan firma, otomobil güvenliği için çok önemli bir yere sahip olan hava yastıklarının şişirilmesinde kullanılan gazlar ve ekipmanları da ürün yelpazesine ekleyebilmiştir. 2012 yılında birçok alanda seri üretime geçen firma, 2017 yılında borsada halka arz olacak kadar büyük bir şirket olmayı başarabilmiştir.

Mosa, yazı dizimizin ana konusu olan yüksek basınçlı gaz kapsülleri üzerinde ayrıca durmaktadır. Bu alanda sahip olduğu tecrübeyi, bilgi, birikim ve kabiliyetlerini artırmakta ve faaliyet alanını genişletmekte kullanmaya çalışan firma, başta Ar-Ge olmak üzere üretim alanında ve satış & pazarlama kanallarında çok ciddi ilerlemeler kaydetmektedir. Kapsüller için en önemli kriterlerden biri olan güvenlik konusunda çok hassas olan Mosa, ülkesinin yanı sıra Çin, ABD ve AB üyesi ülkelerin birçoğunda farklı patentler alma başarısı da göstermiştir. Mosa, ayrıca, TÜV’ün ISO / TS16949 kalite sistem sertifikasını ve BAM EC, DOT ve France INERIS sertifikalarını da almıştır.

Mosa, kurulduğu yıldan itibaren, kurucularının temel değerlerine sahip çıkmayı başarmıştır. Dürüstlük, azim, yenilikçilik, dostluk ve memnuniyet gibi temel kavramlar üzerine kurulu olan şirket, sürekli teknoloji geliştirme ve yenilikçi ürün kalitesine odaklanmaktadır. Ürün güvenliği konusunda hiçbir şekilde taviz vermeye şirket, sadece kapsül ürünleri için değil, üretim yelpazesinde bulunan her bir ürün için her zaman rekabetçi bir fiyat politikası izlemeye özen göstermektedir. Şirket yöneticileri ve çalışanları, profesyonel ve küresel bir bakış açısı ile şirketi sürdürülebilir bir şekilde yönetme yeteneklerini proaktif olarak geliştirmeye çalışmaktadır.

Şirketin kapsülleri de çok ilgilendiren bir ürün grubu olan krema dispenserleri ve soda sifonlarına da şöyle bir göz atmakta fayda var. Krema dispenseri ürün grubunda 4 farklı ürün çeşidi bulunan Mosa, bu ürünler ile krem şanti, narin soslar, aromalı kahve malzemeleri, tatlılar, lezzetli gurme soslar veya saniyeler içinde hafif yoğurt sosları yapılmasını mümkün kılmaktadır. Bu ürünler ile hazırlanan kremalar buzdolabında iki haftaya kadar taze bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Bu dispenserlerin 0.25 L, 0.5 L ve 1 L’lik versiyonları mevcuttur.

Soda sifonları arasında üç farklı ürün sunan Mosa, bu sifonlar ile soda gibi birçok asitli içeceğin saniyeler içerisinde hazırlanmasını sağlamaktadır. Her seferinde taze ve mükemmel lezzetle içeceklerin hazırlandığı bu sifonlar ve bir önceki kısımda bahsedilen krema dispenselerinin temizlik işlemninin sıcak su ile yapılması önerilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.