Kosova Çekirdek Kahveleri Deneme Seti 250 Gr*5 Adet

232,20 TL
Prince

Kosova Çekirdek Kahveleri Deneme Seti 250 Gr*5 Adet

Prince

Kosova Çekirdek Kahveleri Deneme Seti 250 Gr*5 Adet

Stok Kodu : PKT3145
Kosova daki İtalyan kavurma ustalarının elinden dünyanın en iyi çekirdeklerinin kavrulmasıyla elde edilen 5 mükemmel lezzet.250 gram paketler halinde Kosova kahvesi deneme paketiyle daha uygun fiyatıyla...
232,20 TL
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 150 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
ücretsiz iade 2 İş Günü İçerisinde Kargo Pandemiden dolayı
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Öneri Kutusu
 • Kosova Çekirdek Kahveleri Deneme Seti 250 Gr*5 Adet

  Prince Gold Espresso Çekirdek Kahve 250 Gr   

  Kosova Prince Gold Espresso ; %70 Arabica  & %30 Robusta , en iyi kahve aromalarıyla zenginleştirilmiş birinci sınıf organik çekirdeklerden sizlere sunulmuştur.

  Prince Gold Espresso çekirdekleri tadı ve lezzeti arttırmak için mükemmellik için kavrulur.

  Espresso Gold, İtalyan tarzı kavurma kahvesini kullanarak harika bir karışımdır. Kahve endüstrisindeki deneyimlerimiz ve tekniğimizle tatlı, aromatik ve oldukça lezzetli espressodan başka bir şey beklemezsiniz. Zevk veren iyi tadıyla, altın espresso oldukça iyi bir espresso, cappuccino veya macchiato sunar ve kremi ile daha da iyi hale gelir.

  Prince Dolce Aroma Espresso Çekirdek Kahve  250 Gr  

  Gerçek İtalyan espressonun tam ve kaliteli lezzetinin keyfini çıkarmanızı sağlayan bir harmandır.   Prince Dolce Aroma Espresso, çok sayıda test yaparak doğru ve güzel bir espresso harmanı üretti, daha kaliteli ve   kahve çekirdeğinin kalitesini müşteri zevkine göre daha iyi hale getirdi. Mükemmel ambalaj tasarımı, kaliteli   harmanı ve uygun fiyat ile bu ürün, şüphesiz espresso kahvenin prensi. Dikkatlice pişirilir, soğutulur ve vakumda paketlenir, karakteristik   bir lezzet verir ve çok dayanıklıdır. Bu, Prince Dolce Aroma Espressonun Kosova'da yeni bir espresso kültürünün taşıyıcısı olarak   kazandığı inkar edilemez başarıya işaret ediyor. Ve bu başarı, kahvemizin özel kalitesini gösterir.

  Prince Espresso, gerçek İtalyan espresso'nun tam ve rafine kalitede lezzetinin tadını çıkarmanızı sağlayan bir karışımdır. Prince Espresso kapsamlı testler yaptı ve araştırma ve geliştirmeye dayanan doğru tarifi ve harmanı bulmaya çalıştı ve tüketicilerimizin zevkine uygun olarak en iyi ve en kaliteli kahve çekirdeklerinden espresso kahveyi üretti.  Üstün ambalaj tasarımı, kaliteli harmanı ve uygun fiyatıyla bu ürün, espresso kahvenin gerçek aşıklarının ve uzmanlarının kalbine tartışmasız bir şekilde ulaşacaktır.

  Prince Premium Espresso Çekirdek Kahve 250 Gr  

  Kosova Prince Premium Espresso ; %80 Arabica  & %20 Robusta , en iyi kahve aromalarıyla zenginleştirilmiş birinci sınıf organik çekirdeklerden sizlere sunulmuştur.

  Prince Premium Espresso, yüksek kaliteli espressodan keyif almanızı sağlayan bir karışımdır.Prince Premium Espresso, en iyi kahve çekirdeklerinin benzersiz bir tarifiyle, en iyi kahve çekirdeklerinin benzersiz bir reçetesiyle, en yüksek kalitede espresso kahve araştırma ve geliştirmesinde sayısız test yapmıştır. Mükemmel ambalaj tasarımı, kalite karışımı ve uygun fiyat ile bu ürün şüphesiz gerçek espresso severlerin kalplerini oluşturacaktır.Prince Premium Espresso büyük miktarlarda üretilir ve Kosova, Arnavutluk, Karadağ ve Makedonya'ya dağıtılır. ve vakumla paketlenmiş, karakteristik ve çok kalıcı bir tadı sağlar. Prince Caffe'den Espresso'dan kesinlikle keyif aldınız. Zaten her köşede, hemen hemen her kafe de bulunuyor.Bu, Prince Premium Espresso'nun Kosova'daki yeni espresso kültürünün bir taşıyıcısı olarak elde ettiği yadsınamaz başarıyı gösteriyor. Ve bu başarı kahvemizin kalitesini ve benzersizliğini gösteriyor.

  Prince Grand Aroma Espresso Çekirdek Kahve 250 Gr  

  Harika aroması, özenle seçilmiş kahve çekirdeği çeşitlerinden lezzetli bir aroma ile yapılan birinci sınıf kahvenin özel bir harmanıdır. Grande Aroma harika kreması ve hoş aroması ile size eşsiz bir espresso kahve deneyimi yaşatacak.

  Harika aroması, özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinden lezzetli ve üstün aroması ile yapılan birinci sınıf kahvenin özel bir harmanıdır. Grande Aroma harika bir kaymak veya espresso oluşturur. Aromatik bir kahvedir.

  Grande Espresso Millennium Çekirdek Kahve 250 Gr

  Kardeş ülke Kosova'daki İtalyan kavurma ustalarının elinden dünyanın en iyi çekirdeklerinin kavrulması ile elde edilmiştir. İçim olarak Türk ağız tadına en uygun keskinlikte ve dolgunluktadır. Dengeli kafein oranıyla içim keyfi oldukça uzun sürer. Espresso ustaları bu kahveye yüksek notlar veriyor.  Çekirdek

  %60 Arabica
  %40 Robusta

  Değerler


  Lezzet
  Vücut

  Kavrulma


  Orjin: Brezilya'nın San Paulo bölgesinden gelen doğal arabica,Hindistan ve Afrika robustası
  Tadım Profili:Fındıksı Çikolata, Dengeli, yoğun gövdeli
  Aroma: Orta
  Asidite Canlı
  Gövde Yoğun

   

  devolli-princ_(1).png (67 KB)

  Devolli Princ
  Devolli Princ, 2002’den beri, en iyi Arabica çekirdeklerinin seçimi için dünyanın her yerinden kahve üreticileri ile işbirliği yapıyor. Modern fabrika kahve üretimi için en kaliteli İtalyan teknolojisi ile donatılmıştır. Peja'nın fabrikasında, geleneksel pişirme ve kalite kontrolü kahveye mükemmel bir tat verir. Yeterli paketleme karakteristik lezzeti korur ve uzun süre saklar. Bu şekilde Devolli Princ, kahve severlerin en sevdikleri kahve lezzetleri için özel çalışan bir markadır. Bugün Devolli Princ, Kosova'daki en başarılı markadır. Devolli Princ aynı zamanda Makedonya ve Karadağ'a ihraç ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.