Uzun Kahve Posa Tablası

599,00 TL
Kahveciniz

Uzun Kahve Posa Tablası

Kahveciniz

Uzun Kahve Posa Tablası

Stok Kodu : KD00919
Ticari kullanım için sert polipropilenden üretişlmiş, temizlemesi kolay Posa Tablası...
599,00 TL
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 150 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
ücretsiz iade 2 İş Günü İçerisinde Kargo Pandemiden dolayı
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • Uzun Kahve Posa Tablası

  Öğütülmüş kahveyi temiz bir şekilde çıkarmak için posa tablası kullanılmaktadır.

  Posa tablasının uzun ömürlü kullanımını sağlamak için,  kaşık veya bıçakla kazıma ezme yapılmaması gerekmektedir.

  KOLAY ATIK KAHVE ÖĞÜTME: İstenmeyen kahve öğütme işlemlerini kolayca çıkarmak ve atmak için bir yol mu arıyorsunuz?Kahveciniz Posa Tablasıyla öğütülmüş kahveyi kolayca çıkarın. Düzenli olarak kahve içen biri için mükemmeldir.

  NEDEN YAPMALIYIM: Kullanılmış kahve öğütücüsünü temiz bir şekilde çıkarmak için bir vurma haznesi kullanmak, bir kaşık veya bıçakla kazıma öğütmesini çizebileceği veya kırabileceğinden, grup sapınızın uzun ömrünü sağlamak için çok önemlidir.

  KATI KAUÇUK TABAN: Sert aşınan polipropilenden üretilen , tezgah üzerinde kaymayı önlemek için sağlam bir kauçuk tabana sahiptir. 175mm'de duran bu montaj kutusu, ev içi kullanımın yanı sıra küçük bir kafe ortamı için idealdir.

  kahveciniz.jpg (4 KB)

  Kahveciniz
  28 yıldır kahve sektöründe, dişimiz ve tırnağımız ile bulunduğumuz konuma geldik. 2017 yılında internet dünyasına fırtına gibi girdik. Zaten bizi tanıyan binlerce insanın yanı sıra, milyonlarca kahve severe ulaşmayı başardık.Herkes bizi çok sevdi. Ee kolay değildi, çay kültürü olan bir ülkede kahveyi sevdirmek. Çünkü biz işimizi çok seviyorduk ve bu uğurda dünyanın birçok yerini dolaştık.En iyi kahve çekirdeklerini inceledik ve analiz ettik. En iyi kahveyi sizlere sunmak adına, günlerce bir dünya dolusu kahve içip, uykusuz kaldık. Hazır paket ile ülkemize gelen kahveler ile insanımızın yetinmeyeceğini biliyorduk. Biliyorduk ki, bu ülkede birçok insanın kahve içeceğini merak ediyor ve en iyisini istiyor. Biz de yalnızca kahve satmadık. En iyi kahve çekirdeklerini, bozmadan insanlarımıza ulaştırdık.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.