Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

İkinci El Kahve Ve Yiyecek Otomat Makineleri

Para ile  çalışan büyük Tam boy ve  Tam otomatik Kahve otomat makineleri, çekirdek kahve öğütücülü kafe ve  horeca tipi kahve makineleri ya da ofis tipi set üstü kahve makinelerinde çok  zengin çeşitlerimiz mevcuttur. Lavazza Türkiye ,Nescafe Türkiye’nin ve Jacobs Fitre Kahvenin tercih ettiği Necta, Saeco  ve Rhea marka garantili sıfır ya da kullanılmış ikinci el kahve makinesi satın almak istediğinizde, otomat için ödediğiniz her bir Türk Lirası için aynı sayıda bardak kahve malzeme kahve makinasıyla beraber bedelsiz verilmektedir!. Üstelik makine size ait olduğundan, firmamızdan toptan fiyatına alabileceğiniz kahve ve çikolata çeşitlerinin sarf malzemelerinin karton veya plastik bardağını, çaydan dahi ucuza yani 10 kuruş civarında bir maliyetle satın alma imkanınız olur. Çok az bir miktardaki kahve,krema ,çikolata ve elektrik sarfiyatıyla kahvenizi hazırlayan bu kahve makineleri, ilk başta kahve otomatı için ödediğiniz bedel yüksek gibi görünse de maliyetini işçiden yaptığınız tasarrufla en kısa sürede kendini amorti edecektir. Garantili sıfır ambalajında ya da ikinci elde yine garantili olarak En uygun kahve makinesi fiyatlarını www.kahveciniz.com sitesinde bulabilirsiniz.

 Elbette ki ev tipi Çin veya Uzakdoğu  malı makine modellerine göre cafe ve otellerde kullanılan sanayi tipi kahve makinelerinin fiyatları nispeten daha pahalı olacaktır ama Seçkin İtalyan ve Alman markalarının Kahve otomatları çok kısa süre içerisinde bu maliyeti sorunsuz çalışarak amorti edecektir. Kahve makinelerinde oluşabilecek her türlü basit arızaya müdahale edebilmeniz adına firmanızdan görevlendireceğiniz bir personele bakım ve işletim eğitimi kurumumuzca ücretsiz olarak verilecek olup, bizden satın aldığınız her kahve otomat makinesi için teknik servis hizmetimizden yararlanabileceksiniz. Firmamızca revize edilmiş her zaman her yerden yedek parçalarını bulabileceğiniz bilinen tanınmış markaların 2.el kahve makinelerini garantili olarak satın alarak yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

Kahve otomatlarını sadece keyif ya da tasarruf için değil de para kazanma amaçlı olarak ta kullanabilirsiniz. Özellikle tam boy, tam otomatik kahve makinesi modellerine uygun bir ücretle para ödeme mekanizması ya da kredi kartı ödeme sistemleri takarak kendi başına çalışan modern bir cafe, büfe haline dönüştürebilirsiniz. Sıcak ürün çeşitlerini saniyeler içinde hazırlayarak bardağıyla kaşığıyla beraber veren bu otomatlar kağıt parayı bozarak müşteriye para üstünü bile verebilmektedir. İşlek bir noktaya koyacağınız bu sıcak içecek otomatları fazla bakım gerektirmediği gibi personele ihtiyaç duymadan bin bardağa kadar ürünü arka arkaya verebilecek kapasitede 7 gün 24 saat sizin adınıza çalışarak sizi kısa zamanda kara geçirir.

        Avrupa ve Amerika ülkelerinde büyük bir sektör olan çay kahve yiyecek ve içecek otomat makineleri işletmeciliği henüz ülkemizde yeni olduğu için hızlı hareket ederseniz bu pastadan payınızı alabilirsiniz. Çünkü çay, kahve başta olmak üzere sıcak içecek çeşitleri ve yiyecek içecek otomatları hiçbir zaman modası geçmeyecek temel gıda ürünleri olup her bir bardağın hazırlanmasında 2 gramlık bir sarfiyat söz konusu olduğu için aynı zamanda getirisi yüzde olarak çok kazançlı bir iştir de. Son yılların riski az, kazancı en yüksek iş fırsatıdır çay, kahve otomat makineleri işletmeciliği, firmamızdan toptan kahve bayiliği alarak franchiselere verdiğimiz ücretsiz teknik servis eğitimi ve otomat işletme eğitiminden faydalanabilirsiniz. Piyasanın yarı fiyatına hatta bazı modellerde çeyreği fiyatlarına ikinci el kahve otomat makinelerini tedarik ederek daha başlarken kazanabilirsiniz. 2011 yılı için İstanbul dahilinde  Türkiye çapında kahve otomat makineleri,yiyecek içecek otomat makineleri ve toptan kahve ve çeşitleri sarf gıda sıcak içecek malzemeleri için özellikle Anadolu da bayilik ve franchising verilecektir. Bedelsiz franchise fırsatını kaçırmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.