Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Eczacıbaşı Profesyonel

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri markalarından biri olan Eczacıbaşı Profesyonel; profesyonel temizlik, hijyen, içecek ürünleri ve hizmetlerini bütünleşik çözümler sunarak, işletmelerle buluşturuyor. Eczacıbaşı Profesyonel, müşteri odaklı uzman satış ekibi ve etkin satış sonrası servis hizmetleri sayesinde, müşterilerin ev dışı kullanım ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye’nin önde gelen markaları arasında yer alıyor.

Eczacıbaşı Profesyonel, her biri kendi alanında uzman markaları ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde ev dışı tüketim noktalarının temizlik ve sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılayan, işletmelerin bir numaralı hijyen ve temizlik tedarikçisi olma vizyonu ile bir çok ürün çeşidi sunuyor.

Eczacıbaşı Profesyonel “Temizlik Kağıdı Ürünleri”, “Temizlik ve Hijyen Ürünleri” ve “İçecek Ürünleri” olmak üzere 3 ana kategoride işletmelere ürün tedarik ediyor. Eczacıbaşı Profesyonel’in temizlik kağıdı markaları arasında; Selpak Professional ve Sens; Temizlik ve Hijyen markaları arasında ise; Maratem, Tana Professional, Selin, Sens, Unimed ve Dispo yer alıyor. İçecek markaları arasında ise; Oralet ve Oralet Çay markaları yer alıyor.

Eczacıbaşı Profesyonel geniş ürün portföyünün yanı sıra, EP Akademi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. EP Akademi, müşterilerin karşılaştığı sorunları etkin, hızlı ve doğru bir şekilde çözmelerine yardımcı olup; yüksek standartta temizlik ve hijyen seviyesinin sağlanması için yönlendirici eğitimler  veriyor.

A’dan Z’ye yüksek kalite ve hizmet standartları ile 10.000’den fazla işletmeye profesyonel çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel, geniş ürün yelpazesi ile turizm, yiyecek-içecek, AVM, eğitim ve sağlık sektörlerine hizmet ediyor.

Eczacıbaşı profesyonel ürünleri SELPAK, SENS ve MARATEM uygun fiyat ve kapınıza teslimat ile şimdi KAHVECİNİZ'de..

Kahveciniz farkı ECZACIBAŞI ürünlerine ulaşımı kolaylaştırmıştır.

Tek tık ile 3 iş günü içerisinde ev temizlik ürünleri ve ofis temizlik ürünleri kapınızda...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.