Cunill Tranquilo Tron Otomatik kahve Değirmeni

15.877,50 TL
Cunill

Cunill Tranquilo Tron Otomatik kahve Değirmeni

TÜKENDİ
Cunill

Cunill Tranquilo Tron Otomatik kahve Değirmeni

Stok Kodu : M00060
Kahveni ister filtre kahve için öğüt, ister french press için. Manuel demleme veya Türk kahvesi için de öğütebilirsin. Tabi iyi bir değirmenin varsa….
15.877,50 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Öneri Kutusu
 • Cunill Tranquilo Tron Otomatik Kahve Değirmeni

  Kahve Öğütme Makinası kavrulmuş çekirdek kahve öğütme değirmenleri bölümündeki bu çekirdek kahve öğütücüsü; espresso kahve makinalarıyla kullanmak için üretimi yapılmış otomatik dozlama özelliği olan elektronik kumanda panelli kaliteli dijital kahve değirmenidirKaşıklı espresso kahve makinaları için çekirdek kahve çeken elektronik dozajlı kahve değirmenidirDijital kumandalı kahve öğütme makinası ayarlanan dozajları anında taze çekerek kahve makinası kaşığına dökerİspanyol imalatı Cunill markalı Tranquilo-Tron modeli endüstriyel kahve değirmeni 220V elektrikle çalışırKahve değirmeninin elektronik doz ayarını üzerindeki dokunmatik panel ile tek veya çift doz olarak ayarlanabilirCunill markalı Tranquilo-Tron modeli kahve değirmeni; espresso kahve makinalarıyla beraber kullanılan kahve değirmenleri olup, üzerinde kahve kaşığına uygun dozlama bölümü vardırÇalışma esnasındaki sesi 77 desibel olan kahve öğütme makinasıyla 1 saatte en fazla 4 kg.a kadar kahve öğütebilirsiniz.

  Teknik Özellikler:
  • Ebat: 170x340x410 mm
  • Güç: 270 W - 50/60 Hz
  • Devir: 2600 rpm/h
  • Çalışma Ses Seviyesi: 77 dB
  • Çekirdek Hazne Kapasitesi: 1.20 kg
  • Ağırlık: 8 kg

  Cunill

  Pere Cunill zamanının ilerisinde bir girişimciydi. Farklı sektörlerdeki çeşitli çalışmalardan sonra, 1957 yılının başında, Gaggia marka kahve makineleri ve öğütücüler için parçaların üretimine adanmış bir şirket olan Talleres cunıll'i yarattı. 1957 yılında Molibar, Bambi ve Dosibar kahve öğütücüler ışığı gördü, üç muhteşem tarihsel örnek, el kalıplanmış, kumla dökülen ve cam dozerler ve hazneler ile donatılmıştı. Gaggia ile Talleres Cunill, ayda 200 değirmen üretmiştir. Yetmişli yılların doruklarında, Pere Cunill kendi kahve öğütücülerini üretmeye başladı. Tauro, sektörü devrim yaratacak bir dizinin ilki oldu. Bu on yıl ve takip eden yıllarda, üretim ayda 1.200 greciden fazla ulaştı.Gün geçtikçe kendini aşma tutkusu ve yeni teknolojilere olan hayranlığı, Pere Cunill'in ilk paslanmaz sac şasiyi geliştirmesini sağladı, daha az ağır ve% 30 daha ucuz. Ayrıca plastik enjeksiyon parçaları (hazneler, yıldız parçaları, dozlayıcılar ...) ve krom kaplı ayaklı taşlama makineleri üretiminde de öncü olmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.