Sırala
Görünüm:
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Çıtır Fincan Kurabiye

Kahve kültürümüzün ayrılmaz bir parçası. Özellikle Türk kahvesinin kültürümüzdeki yeri uzun yıllara dayanmaktadır hal böyle olunca çocukluk hatıralarımızda bile komşuya gidilip içilen bir fincan kahveler dahi hatırlanır. Kafe kültürünün etkisi ile birçok kahve türü çıktı fakat Türk kahvesinin yeri hep baki… Son zamanlarda değişik bir fincan çeşidi ile kahve deneyimi daha eğlenceli ve daha güzel hale geldi. Hatta kahve içmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı bile diyebiliriz.

Önce kahveyi sonra fincanı yemek, enteresan değil mi?

Çıtır fincanın alamet-i farikasını “önce kahveyi sonra fincanı yemek” cümlesinde gizli diyebiliriz. Oldukça eğlenceli değil mi? Çıtır Fincan Kurabiye son zamanlarda ortaya çıkmış bir içecek içme biçimi diyebiliriz. Öncelikle fincanın içine istediğiniz içeceği koyuyorsunuz. İster salep, ister kahve, ister sıcak çikolata tamamen sizin isteğinize bağlı olarak koyulan bu içecekten sonra aldığınız son yudumdan sonra fincanınızı yemeye başlıyorsunuz. Çıtır Fincan Kurabiye esasında bir kurabiye olduğu için yemeye uygun bir yapıya sahiptir. Bu sebeple yediden yetmişe her kesimden insanın yiyebileceği bir kurabiye çeşidi diyebiliriz. Çocuklar içinde uygun olan çıtır fincanı anaokullarında veya kreşlerde kullanabilirsiniz. Bu tür bir kurabiye çocuğun dikkatini çekmeye yardımcı olacak bir figür diyebiliriz. Hatta hasta olan bir anaokulu çocuğunun çıtır fincanına nane limon çayı koyarak Çıtır Fincan Kurabiye ile hem normalde içmek istemeyeceği çayı kolaylıkla içirebilirken hem de mesela tarçın aromalı Çıtır Fincan Kurabiye ile hastalığına iyi gelmesini sağlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz üzere Çıtır Fincan Kurabiye her yaş grubuna hitap etmektedir hem böyle bir içecek deneyimini kim denemek istemez ki?

Farklı aromaları ile siz nasıl isterseniz!

Üstelik çıtır fincan kurabiyenin birçok aroma çeşidi bulunmaktadır. Buradan hareketle hem istediğiniz içeceği seçerken hem de yiyecek olduğunuz kurabiyenin aromasına da karar verebildiğinizi çıkarabiliriz. Çıtır fincan kurabiyenin geniş bir aroma skalasının olduğunu belirtmeliyiz. Bu aromaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 Tarçın aromalı Çıtır Fincan Kurabiye,

 Kakao aromalı Çıtır Fincan Kurabiye,

 Damla çikolatalı Çıtır Fincan Kurabiye,

 Damla çikolatalı ve vanilya aromalı Çıtır Fincan Kurabiye

Olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. İstediğiniz, damak tadınıza uygun olan bir içeceğin yine istediğiniz aromadaki çıtır fincana konulmasından daha eğlenceli ve daha tatlı ne olabilir ki? Bu benzersiz ve güzel içecek deneyimini https://www.kahveciniz.com/arama?q=%C3%A7%C4%B1t%C4%B1r+fincan

aracılığı ile sizlerde yaşayabilirsiniz. Bol kahveli ve kurabiyeli günleriniz olsun!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.