Manuel Kahve Demleyici G.kore Kompact Kirmizi

706,01 TL
Cafflano

Manuel Kahve Demleyici G.kore Kompact Kirmizi

Cafflano

Manuel Kahve Demleyici G.kore Kompact Kirmizi

Stok Kodu : KD00270
Benzer metotlara nazaran çok daha kolay kullanım ve maksimum taşınabilirlik gözetilerek tasarlanmıştır.
706,01 TL
ücretsiz kargo
stoktan-teslim
indirimli
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 250 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
kapıda ödeme Kapıda Ödeme Hizmet bedeli 9,90 TL
ücretsiz iade 4 İş Günü İçerisnde Kargo Pandemiden dolayı
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Öneri Kutusu
 • Cafflano Manuel Kahve Demleyici Kompact - Kırmızı

  Taşınabilirlik61 mm yükseklik ve 242 gram ağırlık
  Kolay demleme:Sıfır sürtünmeli katlanır demleme haznesi
  Güvenlik:Düşük basınç noktası, sızıntısız, tek tarafı açık form
  Soğuk demleme:Sızdırmaz vakum kilidi sayesinde taşınabilir (hareket halinde) demleme yapabilme.
  Çevre dostu:Özel paslanmaz filtresi sayesinde kağıt filtre kullanımı gerektirmez.
  EkÖzel saklama çantası dahildir.

  Piyasada çok sayıda pres kahve metodu olmasına rağmen, bunlardan çok azı yenilikçi ve taşınabilir kahve makinesi olarak kategorize edilebilir. Cafflano Kompact, benzer metotlara nazaran çok daha kolay kullanım ve maksimum taşınabilirlik gözetilerek tasarlanmıştır.

  Katlandığında yüksekliği sadece 61 mm ve ağırlığı 242 gram olan Cafflano Kompact, ergime dayanıklılığı 220 C olan gıda uyumlu silikon haznesi ve sıfır sürtünme katsayısı sayesinde benzer demleme metotlarına kıyasla ( pres/sıkıştırma) çok daha pratik demleme yapabilmeyi sağlar. Sızdırmaz vakum kilidi, taşınabilir( hareket halinde)soğuk demlemeyi mümkün kılarken ,özel paslanmaz filtresi sayesinde kağıt filtre kullanmaya ihtiyaç duyulmaz. Temizliği de son derece kolay olan Cafflano Kompact’ın tüm parçaları sökülebilir ve bulaşık makinesinde yıkanılabilir.

  Üçüncü nesil dalga ile kahve ilk çıktığı tarihten bu yana en derin anlamı taşır hale geldi. Bilindiği üzere üçüncü nesil kahveye yüklenen anlam ve değer, şairlerin şiirlerine, şaraplara yüklenen değer ile aynı düzeyde. Bir kahvenin kırk yıllık hatrının olduğunu ve içinde kahve olan dost meclislerini düşündüğümüzde bu akımı mükemmel bulmamak imkansız. Bu sebeple kahve ekipmanları bazında, piyasaya birçok ürün çıkıyor. Bu ürünlerin temel amacı en güzel tada ulaşmak diyebiliriz.

  Cafflano Manuel Kahve Demleyici Kompact bu ekipmanlardan biri. Kahve demleme işlemini, kahve yapımında oldukça önemli. Demleme işlemi sayesinde aldığınız bir yudumda uzun süre aklınızdan çıkmayacak bir deneyim elde etmiş oluyorsunuz esasında. Cafflano Manuel Kahve Demleyici Kompact, yaptığınız kahvenizde mükemmel bir tada ulaşmanıza yardımcı oluyor. Dilerseniz, Cafflano Manuel Kahve Demleyici Kompact özellikleri hakkında biraz konuşalım.

  Maksimum kullanım kolaylığı

  Üçüncü dalga ile birlikte çok fazla kahve demleyici kompact çıktı. Fakat çoğu kompact taşınabilir durumda olmadığı için biraz zorlu çıkardı diyebiliriz. Cafflano Manuel Kahve Demleyici Kompact, bu soruna adeta bir çözüm, sunmuş olduğu maksimum kullanım kolaylığı ve taşınabilirliği ile kahve tiryakilerinin gönlüne taht kurdu.

  Cafflano Kompact, katlı olduğu konumda yüksekliği 61 mm ve ağırlığı 242 gramdnır. Ayrıca ergime dayanıklılığı 220 C olan gıda uyumlu silikon haznesi ve sıfır sürtünme katsayısı sayesinde benzer demleme metotlarına nazaran ( pres/sıkıştırma) daha kolay demleme imkanı sağlamaktadır. Sızdırmaz vakum kilidi, taşınabilir( hareket halinde)soğuk demlemeyi mümkün kılıyor ayrıca özel paslanmaz filtresi sayesinde kağıt filtre kullanma ihtiyacı ortadan kalkıyor. Bu sebeple çevre dostu bir ürün olduğunu da söyleyebiliriz. Bu denli güzel tasarıma sahip olmasının yanı sıra tüm parçalarının sökülebilir olması sayesinde, kolay bir temizlik imkânını da kullanıcılarına sunmakta.

  Tanıtım Videosu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.