Cafe Bulb

Vending Sıcak Çikolata 1 Kg

Stok Kodu : K00003
SKT : 20.10.2019
Kahve Otomat makineleri için üretilmiş konteynır içinde sıkışma sorunu olmadan akışkan bir şekilde ürün verebilir.Vending Otomat makinelerinde ekonomik ve pratik çözümün adresi vending çikolata...
40,00 TL
28,00 TL
Kazancınız
:
12,00 TL

-

+

Toptan Alın İndirim Kazanın
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
12 - 10000
%30
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 250 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
kapıda ödeme Kapıda Ödeme Hizmet bedeli 7,00 TL
ücretsiz iade Aynı Gün Kargo Saat 16.00'a kadar
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Öneri Kutusu
 • Vending Sıcak Çikolata 1 Kg

  Soğuk havalarda tercih edilen sıcakiçeceklerin, tatlı alternatifi sıcak çikolata, şimdi Bulb dokunuşlarıyla dahayüksek lezzet ve yoğun kıvamıyla kendine hayran bırakıyor !

  İçeceklerin en tatlı alternatiflerindenbiri olan sıcak çikolata; yoğun kakao içeren, koyu kıvamlı ve çoğunlukla sıcaktüketilen bir içecek türüdür. Yüksek dozda kendine has kakao içeren, başdöndürücü gerçek çikolata parçalarıyla harmanlanmış Klasik Cafe Bulb SıcakÇikolatası. Yüksek dozda kendine has kakao içeren, baş döndürücü gerçekçikolata parçalarıyla harmanlanmış Klasik Cafe Bulb Sıcak Çikolatası. Soğukhavalarda tercih edilen sıcak içeceklerin, tatlı alternatifi sıcak çikolata,şimdi Bulb dokunuşlarıyla daha yüksek lezzet ve yoğun kıvamıyla kendine hayranbırakıyor!

  İçindekiler:Şeker,Peynir altı suyutozu,Yağlı süt tozu,Kakao(%30),Laktoz,Xsantam Gum,Aroma Vericiler(çikolataaroması,sütlü karamel aroması)


  Cafe Bulb
  Cafe Bulb Sıcak Çikolata ile harika çikolata içecekleri ve shakeleri ve tam gövdeli, zengin ve hoş kremamsı lezzetleri üretmeyi amaçlamıştır.Sıcak süt ürünleri ve süt ürünü olmayan sütte kolaylıkla çözünür, Cafe Bulb Sıcak Çikolata yoğun hizmet veren cafelere ve baristalara harika uyumu ve kremamsı beyaz çikolata lezzetinin zengin karakterini kombine eder. Hızlı bir şekilde buharlanır ve süt veya meyve suyuyla birlikte köpüklü bir fincanın saf şımarıklığını yaratır.Her kupa harika bir mutluluk hissi ve pozitif enerji getirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.