aynı gün kargo

Ambruvase Ruanda Çig Kahve Çekirdegi 1 Kg

114,85 TL
78,32 TL
Cafe Ambruvase

Ambruvase Ruanda Çig Kahve Çekirdegi 1 Kg

%32 indirimli
Cafe Ambruvase

Ambruvase Ruanda Çig Kahve Çekirdegi 1 Kg

Stok Kodu : K01192
SKT : 28.08.2020
114,85 TL
78,32 TL
Kazancınız
:
36,53 TL
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 250 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
kapıda ödeme Kapıda Ödeme Hizmet bedeli 9,90 TL
ücretsiz iade Aynı Gün Kargo Saat 16.00'a kadar
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • Ambruvase Ruanda Washed Çiğ Kahve Çekirdeği 1 Kg

  RWANDA WASHED COOPAC Arabica Kuru Proses (DRY PROCESS)

  Nyungwe Ormanı'na (Nil Nehri'nin kaynağına ev sahipliği) yakın güney Ruanda tepelerinde bulunan 165 kahve tarımı ailesinden oluşan bir kahve toplama sitesidir. Miko alanına tedarik eden çiftlikler 1,700-1,900 m arasında bulunur ve kalite ve verim için bir tutarlılık modeli olmuştur. Bu kahve, Nyamagabe Bölgesinde, aynı zamanda Nyungwe Ormanı'nın yakınında bulunan Gitega Yıkama İstasyonunda, 10-14 gün boyunca yükseltilmiş yataklarda işlenir ve kurutulur. Sahibi Bernard Uwitije, 2015 yılının istasyonunu inşa etti ve 2016'da tamamen yıkanmış özel sınıf kahve yapmaya başladı. İstasyonu 1500 kg Penagos makinesi, fermantasyon tankları ve yükseltilmiş kurutma yatakları ile donattı.

  Kupanın Özellikleri
  Kremalı gövde, limon, çilek, greyfurt, çiçek, kiraz, vanilya ve karamel ile kompleks ve parlak asidite.

  Yöresel kahveler çok çeşitlidir ama bazı yöresel kahveler o kadar özeldir ki, o yöresel kahveleri içmek bir ayrıcalıktır. Ayrıca bu kıymetli yöresel kahvelerin bir fincanı da inanılmaz fiyatlara satılır.

  Geisha: Bu kahvenin değerli olmasının sebebi içerdiği yoğun ve çeşitli tatsal profilidir. Tadında hissedilen yaban meyveleri ve narenciye tatları, mango ve papayaya kadar varabilmektedir.

  Ethiopia Forest: Bu yöresel kahve çekirdekleri ormanda yetişen kahve ağaçlarından elde edilmektedir. Toplam hasadı 600 kg. civarında olan bu kahvede kirazı andıran meyvemsi bir tat vardır. 

  Aged Sumatra: Asiditesi oldukça düşük olan bu kahve çekirdekleri çiğ şekilde 3 sene depolandıktan sonra satışa sunulur. Bundan dolayı çok daha yumuşak ve tatlımsı bir aroması vardır.

  Indian Monsooned Malabar: Hasat edildikten sonra Muson rüzgarlarına maruz bırakılan bir kahvedir. Çok yumuşak bir içimi vardır.         

  Galapagos: Bu yöresel kahve doğal bir cennet olan Galapagos Adaları’nın San Cristobal Bölgesi’nde 1875 yılından beri yetiştirilmektedir. Burada bitkiler organik olarak yetişmekte, kahve tatmin edici aromalar içermektedir, çekirdeklerde oldukça hafif bir asidite vardır.        

   Hawai Kona: Mauno Loa Volkanı’nın eteklerinde yetiştirilen bir yöresel kahvedir. Dolgun bir tat ile gelen hafif fındıksı bir aromanın yanında yok denecek kadar az bir asidite ve kuvvetli bir gövde vardır.

  Cafe Ambruvase
  Ruanda'nın o meşhur kahve mabedi köylerinden olan Cyiya'da yaşayan dünyanıın en güzel kahvesinin sahibi Ambruvase. Yaşlıdır, aksidir ama kahvesine katar sertliğini. Kendi yetiştirdiği kahveler onun için mal mülk değil eksik olan evlat sevgisidir. Özel yetiştirdiği kahvesi her köşe başında içildi, her sohbete ortak olmadı ama adının her sohbetlere ortak olması dileğiyle...Damağınızda çikolata kreması, karamel dokunuşları, fındık ve kaju esintileri bırakarak sabahları yatağınızdan kalkabilmenizin ödülü olacaktır. Düşük asidik değeri sayesinde midenizin dostudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.