aynı gün kargo

Ambruvase Papua Yeni Gine Png SiGri Çig Kahve Çekirdegi 250 Gr

48,05 TL
41,13 TL
Cafe Ambruvase

Ambruvase Papua Yeni Gine Png SiGri Çig Kahve Çekirdegi 250 Gr

%14 indirimli
Cafe Ambruvase

Ambruvase Papua Yeni Gine Png SiGri Çig Kahve Çekirdegi 250 Gr

Stok Kodu : K01244
SKT : 28.08.2020
48,05 TL
41,13 TL
Kazancınız
:
6,91 TL
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 250 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
kapıda ödeme Kapıda Ödeme Hizmet bedeli 9,90 TL
ücretsiz iade Aynı Gün Kargo Saat 16.00'a kadar
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 •  

  Kahveloji
  Bölge:Kayanza
  Yükseklik:1,580masl
  Hasat Dönemi:Mart-Haziran
  Aroma:meyve, baharat
  Lezzet:tuzlu, tatlı, herbisit, narenciye, komposto domates, ananas, deri
  Çekirdek Türü:Arabica
  Gövde Boyu:Çay Benzeri

  Cafe Ambruvase Papua Yeni Gine PN Çiğ Kahve Çekirdeği 250 Gr

  PN SİGRİ B CLEAN SOUND & NEW GRAINPRO Arabica Islak Proses (WET PROCESS)

  Papua Yeni Gine, Avustralya'nın hemen kuzeyinde Pasifik bölgesinde bulunmaktadır. Muhteşem manzara ve kültüre sahip bir adadır. Tropikal konumu ve çeşitli topoğrafyası nedeniyle Papua Yeni Gine, muhteşem bir kahve üretebilir. Bu kahve türü organiktir; Yani kimyasal zirai ilaçlar veya gübreler olmadan yetiştirilir. Organik kahve, çevre üzerinde düşük bir etkisi olan yöntemler ve malzemeler kullanılarak yetiştirilir. Organik üretim sistemleri toprak verimliliğini artırır ve korur, toksik zirai ilaçlar ve gübrelerin kullanımını azaltır ve biyolojik açıdan farklı tarım yapar. Organik kahve çiftçileri, daha önce sertifikalı kahve ağaçlarından kendi fidelerini yetiştirir; genetiği değiştirilmiş bitkilere izin verilmez. Ergenlikte gelecek yıl daha fazla büyüme ve daha iyi ürün elde edebilmek için üreticilerin her mevsim sonunda kahve ağaçlarını budaması önerilir.

  Bardak Notları
  pürüzsüz aftertaste, çikolata notları, dengeli, meyveli notalar, tam gövde, temiz, tutarlı

  Yöresel kahveler çok çeşitlidir ama bazı yöresel kahveler o kadar özeldir ki, o yöresel kahveleri içmek bir ayrıcalıktır. Ayrıca bu kıymetli yöresel kahvelerin bir fincanı da inanılmaz fiyatlara satılır.

  Geisha: Bu kahvenin değerli olmasının sebebi içerdiği yoğun ve çeşitli tatsal profilidir. Tadında hissedilen yaban meyveleri ve narenciye tatları, mango ve papayaya kadar varabilmektedir.

  Ethiopia Forest: Bu yöresel kahve çekirdekleri ormanda yetişen kahve ağaçlarından elde edilmektedir. Toplam hasadı 600 kg. civarında olan bu kahvede kirazı andıran meyvemsi bir tat vardır. 

  Aged Sumatra: Asiditesi oldukça düşük olan bu kahve çekirdekleri çiğ şekilde 3 sene depolandıktan sonra satışa sunulur. Bundan dolayı çok daha yumuşak ve tatlımsı bir aroması vardır.

  Indian Monsooned Malabar: Hasat edildikten sonra Muson rüzgarlarına maruz bırakılan bir kahvedir. Çok yumuşak bir içimi vardır.         

  Galapagos: Bu yöresel kahve doğal bir cennet olan Galapagos Adaları’nın San Cristobal Bölgesi’nde 1875 yılından beri yetiştirilmektedir. Burada bitkiler organik olarak yetişmekte, kahve tatmin edici aromalar içermektedir, çekirdeklerde oldukça hafif bir asidite vardır.        

   Hawai Kona: Mauno Loa Volkanı’nın eteklerinde yetiştirilen bir yöresel kahvedir. Dolgun bir tat ile gelen hafif fındıksı bir aromanın yanında yok denecek kadar az bir asidite ve kuvvetli bir gövde vardır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.