Cafe Ambruvase

Ambruvase Etiyopya Yöresel Çekirdek Kahve Espresso 250 Gr

Stok Kodu : K00559
SKT : 28.08.2020
Etiyopya kahvesi denildiğinde söyle bir duracaksın. Muhteşem aromasını sen daha tatmadın mı? Çok şey kaçırıyorsun bizden söylemesi.
45,00 TL
34,90 TL
Kazancınız
:
10,10 TL
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 250 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
kapıda ödeme Kapıda Ödeme Hizmet bedeli 7,00 TL
ücretsiz iade Aynı Gün Kargo Saat 16.00'a kadar
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Öneri Kutusu
 • Cafe Ambruvase Etiyopya Yöresel Çekirdek Kahve Espresso 250 Gr


  Kahve severlerin sıklıkla tercih ettiği kahve çeşitlerinden biri de Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve. Kahve diyarı olan Endonezya’dan sunulan bu hafif tatlımsı ve naif kokusu ile damaklarda kalıcı bir tat bırakıyor.
  Endonezya esintisi, kahve severlerle buluşuyor.
  Kahve denilince akla gelen ülkelerden biri olan Endonezya, kahvesiyle kahve severlerin gönlünü kazanmıştır. Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve üretim yerinin özel oluşu, adeta kahveye sirayet etmiştir.
  Yüksek rakımlı kahve bahçelerinden gelen benzersiz lezzet
  Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve, 1200 ila 1500 metre rakım oluşturulmuş olan kahve bahçeleri, gün içerisinde 25 derece ve geceleri en az 15 derece olması sebebi ile yetiştiricilik açısından mükemmel koşullara sahiptir. Bu özel kahve bahçelerinin yapısından kaynaklı olarak Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve tatlımsı bir tadı kahve severler ile buluşturmaktadır.
  Özel testler ile fincanlarınıza gelen lezzet
  Kahve meyvesi toplanılmadan hemen önce teste tabi tutulduğu zaman, Briks Seviyesi olarak adlandırılan değerler skalasında %13’lük muazzam değerler ölçülür ki, bu da Sumatra kahvesinin tatlımsı yapısının bir adeta kanıtı niteliğindedir.
  Yavaş yavaş kavrulup, en rahat içimli kahve
  Sumatra kahveleri dünyanın en doygun rahat içimli ve aromasıyla kompleks kahvelerindendir. Sumatra kahvesinin kavrulma şekli ise yavaş yavaş yapılmaktadır. Yapısı itibariyle koyu renkli ve baharatlı yapısıyla Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve, kahve tiryakilerinin favorileri arasında yer alır.
  Karakteristik tadı ile bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz.
  Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve özel yetiştirilme koşulları ve kavrulma işleminden dolayı şeftali tatlılığını çilek, mandalina ve tropik lezzetler ihtiva ederken baharatlı yapısıyla da kahve severlerin tercihlerinde bir numara olmaya aday. Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve, ruhunuzu saracak.

  Cafe Ambruvase
  Ruanda'nın o meşhur kahve mabedi köylerinden olan Cyiya'da yaşayan dünyanıın en güzel kahvesinin sahibi Ambruvase. Yaşlıdır, aksidir ama kahvesine katar sertliğini. Kendi yetiştirdiği kahveler onun için mal mülk değil eksik olan evlat sevgisidir. Özel yetiştirdiği kahvesi her köşe başında içildi, sohbetlere ortak olmadı ama adının her sohbete ortak olması dileğiyle...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.