aynı gün kargo

Ambruvase Arabica Çekirdek Kahve Espresso 250 Gr

36,00 TL
29,90 TL
Cafe Ambruvase

Ambruvase Arabica Çekirdek Kahve Espresso 250 Gr

%17 indirimli
Cafe Ambruvase

Ambruvase Arabica Çekirdek Kahve Espresso 250 Gr

Stok Kodu : K00587
SKT : 28.08.2020
En kaliteli kahveler Arabica çekirdek ile yapılandır. Kahveyi çekirdek olarak alırsan istediğin kahve her an hazır. Ambruvase kaliteli ile…
36,00 TL
29,90 TL
Kazancınız
:
6,10 TL
stoktan-teslim
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 250 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
kapıda ödeme Kapıda Ödeme Hizmet bedeli 9,90 TL
ücretsiz iade Aynı Gün Kargo Saat 16.00'a kadar
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (5)
 • Öneri Kutusu
 • Ambruvase Arabica Çekirdek Kahve Espresso 250 Gr

  Kahve severlerin sıklıkla tercih ettiği kahve çeşitlerinden biri de Cafe Ambruvase Harman%100 Arabica filtre kahve. İlk yudumdan itibaren damaklarda kalıcı ve benzersiz bir kahve yolcuğuna çıkmak isteyenlerin vazgeçilmezi Cafe Ambruvase Harman%100 Arabica. Etiyopya esintisi, kahve severlerle buluşuyor.Kahve denilince akla gelen ülkelerden biri olan Etiyopya’dan başlangıç yapmıştır Arabia çekirdek kahveleri. Bilindiği üzere tüm kahve çeşitleri esasında iki kategoriye ayrılmaktadır ve bu kategorilerden biri de Arabia kahve türleridir. Cafe Ambruvase %100 Arabica, dağlık platolarda ve volkanik arazilerde yetişmektedir. Dağlık arazilerde yetişmesi ile ünlü olan Cafe Ambruvase %100 Arabica 800 ila 2000 metre arası yükseklikte yetişmektedir. Cafe Ambruvase %100 Arabica çiçek haline geldikten 9 ay sonra meyveler olgunlaşır ve hasat zamanına uygun hale gelir. Bu özel üretim yerinin yanı sıra özel bir yetiştirilme tarzına sahip olan Cafe Ambruvase %100 Arabica gibi Arabia familyasına sahip kahve çekirdekleri dünya kahve üretiminin yaklaşık yüzde 70'lik kısmını oluşturmaktadır.

  Kahveciniz den sizlere,250 gr'lık şık paketiyle,

  Karakteristik özellikleri ile Cafe Ambruvase %100 ArabicaArabika kahve, oldukça kaliteli bir çekirdek türü olup asit oranı diğer çekirdek türlerinin çoğuna göre daha düşüktür. Cafe Ambruvase %100 Arabica damaklarda lezzetli, tatlı bir aroması bırakmasının yanı sıra göreceli olarak daha az kafein içerir. Bu sebeple, iyi kahve harmanlarında sıklıkla arabica kahve çekirdeklerine yer verilir. Cafe Ambruvase %100 Arabica hastalıklara karşı daha az dirençli olduğundan yetiştirilmesi güç olur ve bu nedenle de arabica kahve fiyatları diğer kahve çekirdeklerine göre daha yüksektir. Kahve severlerin bir numaralı tercihi olan Cafe Ambruvase %100 Arabica ile kalıcı bir kahve serüvenine çıkacaksınız. Cafe Ambruvase %100 Arabica, ruhunuzu saracak.

  Cafe Ambruvase

  Ruanda'nın o meşhur kahve mabedi köylerinden olan Cyiya'da yaşayan dünyanıın en güzel kahvesinin sahibi Ambruvase. Yaşlıdır, aksidir ama kahvesine katar sertliğini. Kendi yetiştirdiği kahveler onun için mal mülk değil eksik olan evlat sevgisidir. Özel yetiştirdiği kahvesi her köşe başında içildi, her sohbete ortak olmadı ama adının her sohbetlere ortak olması dileğiyle...Damağınızda çikolata kreması, karamel dokunuşları, fındık ve kaju esintileri bırakarak sabahları yatağınızdan kalkabilmenizin ödülü olacaktır. Düşük asidik değeri sayesinde midenizin dostudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.