Ambruvase Kavrulmuş Çekirdek Kahve Tanzanya 250 Gr

221,10 TL
Cafe Ambruvase

Ambruvase Kavrulmuş Çekirdek Kahve Tanzanya 250 Gr

Cafe Ambruvase

Ambruvase Kavrulmuş Çekirdek Kahve Tanzanya 250 Gr

Stok Kodu : K0276
SKT : 20.05.2024
Utengule Estate, Doğu Afrika Rift vadisinin kıyısında bulunan güney Tanzanya’nın Mbeya bölgesinde yer almaktadır. Sıcak yazlar ve yağmurlu kışlar zengin toprak yapısı ile birleşince kahve tarımı için mükemmel şartları oluşturuyorlar.
221,10 TL
stoktan-teslim
kahvenizi öğütelim
güvenli alışveriş
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

güvenli alışveriş Güvenli Alışveriş 3D Güvenlik
ücretsiz kargo Ücretsiz Kargo 400 TL üzeri Alışverişlerde
havale ödeme Havale/EFT Havale/EFT ile Ödeme
aynı gün kargo Aynı Gün Kargo 16:00'ya Kadar Verilen Siparişlerde
telefonla sipariş Müşteri Hizmetleri 0 536 713 22 22
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Öneri Kutusu
 • Ambruvase Kavrulmuş Çekirdek Kahve Tanzanya 250 Gr

  Utengule Estate, Doğu Afrika Rift vadisinin kıyısında bulunan güney Tanzanya’nın Mbeya bölgesinde yer almaktadır. Sıcak yazlar ve yağmurlu kışlar zengin toprak yapısı ile birleşince kahve tarımı için mükemmel şartları oluşturuyorlar. İşte ünlü Rift vadisi kahvesi deniz seviyesinin 1500 metre üzerinde yer alan Utengule Estate’de bu şartlar altında yetişiyor.

  Yumuşak içimli,  gövdeli ve iyi asidiye sahip, toprağından kaynaklı özel bir tada sahip olan ünlü bourbon varyetesi Utengule Estate’de yetişmektedir. Milyonlarca yıl boyunca volkanik patlamalar ve kaplıcalar yoluyla toprağın altından gelmiş mineraller ve besin öğeleri bakımından zengin olan bölge, kuru sezon sonrasında kahve ağaçlarını  sulamak ve hasat zamanı boyunca kahve çekirdeklerini yıkamak için kullanılan temiz dağ su kaynağına sahiptir.

  Fincan Karakteristiki: Narinciye ve vanilya notaları yanında, bitter çikolata, tatlı çok yumuşak kremsi bir gövde, canlı bir asidite, soğuduğunda hafif bir akçaağaç şurubu notası alınabilmekte.

  cafe-ambruvase.png (43 KB)

  Cafe Ambruvase
  Ruanda'nın o meşhur kahve mabedi köylerinden olan Cyiya'da yaşayan dünyanıın en güzel kahvesinin sahibi Ambruvase. Yaşlıdır, aksidir ama kahvesine katar sertliğini. Kendi yetiştirdiği kahveler onun için mal mülk değil eksik olan evlat sevgisidir. Özel yetiştirdiği kahvesi her köşe başında içildi, her sohbete ortak olmadı ama adının her sohbetlere ortak olması dileğiyle...Damağınızda çikolata kreması, karamel dokunuşları, fındık ve kaju esintileri bırakarak sabahları yatağınızdan kalkabilmenizin ödülü olacaktır. Düşük asidik değeri sayesinde midenizin dostudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.